Kornfeil byl při Grand Prix v Brně osmý. Abraham nezářil, Pešek spadl

Osmou příčku obsadil Jakub Kornfeil v Grand Prix České republiky silničních motocyklů v Brně. Ve třídě Moto3 bodoval a postaral o nejlepší český výsledek v nedělních závodech mistrovství světa. Jeho krajanům se v MotoGP nevedlo: zraněním limitovaný Karel Abraham skončil na Masarykově okruhu devatenáctý, Lukáš Pešek spadl a závod nedokončil.

J80u34r91a 64H84a31n42á15k 8694252766859

Pešek si závod užil, ale asi zapomněl, že byl vypsanej na 22 kol a ne na dvě.. Jinak jsem velkým fanouškem motosportu, ale souhlasím s některými negativními názory na naše jezdce..Abraham se buď vymlouvá na motorku, nebo na bolesti a jeho loňský cíl "jezdit kolem desátého místa" se změnil na cíl "dojet závod" a Pešek toho víc nakecá než najezdí.. doufám, že to zachrání Hanika, kterej umí závodit i mluvit, držím palce R^

M98i38c39h45a15l 25K63v14á43č 3233172876846

Milí redaktoři, proč mi ten článek přijde jak přes kopírák? Asi proto, že je ;-D

0/0
25.8.2013 16:58

M97a31r95t90i91n 76N35e40d36o21š60í94n21s78k12ý 1677183264

Těžko byste hledali nesympatičtějšího sportovce, než je Pešek. Jezdí úplnou tužku, ale myslí si, že je nejlepší závodník na světě, a chová se jako arogantní namistrovanej stodukát.

R87u51d67o77l80f 25L46i46n23h72a26r77t 5502921452

Tak nejdražší pokladač v ČR tentokrát nepoložil, ale dojel 19. z 21.

+5/−2
25.8.2013 14:35

D61a46v34i96d 39M95a53r75e27č29e65k 1808258133737

Chtěl bych vás Mistře, co byste se předvedl... pod injekcemi a  práškama.

Bylo by to jistě k popukáníííí ;-D ;-D ;-D

Jinak to že má peníze není jistě trestné a závodit umí, i když Moto GP nevyhraje, u nás lepšího zatím nemáme...

Třeba za pár let Hanika!

Jo, závist je nepěkná věc...;-)

+2/−3
25.8.2013 14:54

J14o36s10e29f 33K37o43m88e37n11d40a 3559279584867

Já nevím, ale závidět někomu, že pořád šůruje kačírky?

L24u43k31á43š 49C67i88e77s30l69a18r 6274568966945

Rozhodně si nemyslím, že je nejlepším jezdcem. Co Vás k tomuto tvrzení vede? Abrahám ani v nižších kubaturach nic nejezdi. To Pešek dokázal závody i vyhrávat což je pro Abraháma něco naprosto vzdáleného. Je pravdou, že jel pod prášky, ale výsledek byl stejný jako vždy, takže to moc vliv nemělo. Po jezdecké stránce nemá v moto GP co dělat. pravda takových jezdců tam je více.

+3/−1
25.8.2013 15:22

P97e49t36r 27T39y31č81k63a 6985422529162

Abraham vyhrál závod Moto2 na rozdíl od Peška.

+2/0
25.8.2013 16:00

R48o77m49a88n 61V91í41c22e66n18e22c 2779892978292

To bude tím, že Pešek Moto2 skoro nejezdil. Pešek vyhrál závod 125ccm. Cennější je ale spíše to, že byl celkově 6. v celém MS a v následujícím ročníku dokonce 4. (o pouhých 11 bodů).

0/0
25.8.2013 16:41

P62e56t17r 51T72y10č91k32a 6395172579212

Pešek vyhrál jeden závod 125, Abraham jeden moto2. Takže napsat , že Pešek vyhrával a Abraham neví co to je je buď neznalost a nebo lež.

+1/0
25.8.2013 18:33

M35a41r78t32i10n 95Č60a49r98n80e79c56k34ý 2255834379885

S nejlepší motorkou ve startovním poli. A v Moto 2 odjel Abraham o 3 závody více než Pešek. Předtím dva roky za sebou jezdili spolu vyrovnaně na podobných motorkách, i když je Pešek o 4 roky starší. Navíc Pešek v té době dával prohlášení o tom, že kdo tomu rozumí, ví, že právě Lukáš je nejlepší český jezdec. Že v té době Kuba Smrž pravidelně bodoval v MS superbiků včetně umístění na pódiu a pole position, to bylo Peškovi jedno.