To je nějaký divný, pomyslel si Maslák. Nejdřív pátému místu nevěřil

Koukl na tabuli a nevěřil. Pátý ve finále mistrovství světa? "To je nějaký divný," pomyslel si čtvrtkař Pavel Maslák. Ten údaj však byl v úterním moskevském večeru reálný, úřadující mistr Evropy skončil časem 44,91 vteřin na světovém šampionátu opravdu pátý. Navrch získal skalp olympijského vítěze Kiraniho Jamese.

F30r39a29n42t47a 54B45r45a51b57e64c 7416624297592

Já jsem si nevšiml, že by byl Dusík z Maslákovo supervýkonu v euforii.. Furt se patlal kolem třetího místa a že Maslák doběhl 5. si všiml až ze záznamu. Čekal jsem, že to bude prožívat víc, český zástupce na hladké trati ve finále MS neběží každý den..

0/0
14.8.2013 9:41

J23i95ř75í 35L43i30e78t87a11v88e69c 8843399503199

Tak ono bylo evidentní, že když viděl po výběhu do poslední stovky Masláka na 8. místě, tak ho úplně přestal sledovat. Já se zase přiznám, že jsem sledoval hlavně Masláka, takže jsem ani nezaregistroval, že ten, který vepředu vytuhnul, je Kirany.

0/0
14.8.2013 9:49

J60a40n49a 90H87o68r34s11k26á 2926367836204

Parádní výkony od českých atletů R^ ... je úžasné, že jich tolik dokáže bojovat o finále či přímo ve finále, příp. o medaile. Oceňuji i výkon české kladivářky Králové v kvalifikaci - bylo vidět, že neúspěch si opravdu prožívá a nejela se do Moskvy jen podívat - je mladá, ještě se může ukázat.

+3/0
14.8.2013 9:04

K92a20r11e58l 95V16a17c82h15u43t 9883452419683

Také se přidávám ke GRATULACI ! .................................... ;-) R^ V [>-]

A Strnadové? .. (viz.níže) - ti umí jen kafrat od komplu. ;-D

0/0
14.8.2013 9:31

F44r12a95n44t83i14š12e66k 75S71t37r27n42a29d 4684905259506

Nechápu to nadšení. Medaile to není !

Jaký je rozdíl v umístění závodníků na pátém až patnáctém místě ?

V podstatě žádný. Všichni skončili v poli poražených .

Sportovní svět se z toho " nezblázní " ... to jen v Česku jsou moderátoři v euforii.

+1/−37
14.8.2013 7:32

J19i77ř39í 15G82a62l12a33m17b30o24š 8988796553852

Informace pro laika ! Být pátý nejlepší něco znamená a vždy něco znamenat bude.

P41e94t65r59a 40V57a15ň42k77o88v24á 4684144316212

docela dost lidí už tam prohrálo..tak 98 %.......a ještě prohraje, že?

+2/0

J89i98ř48í 98N29e38u98m82e76i85s26t19e10r 2772675703691

Mě by zajímalo, kdy naposled jsi byl v něčem pátý. Hod tenisákem na školním hřišti se nepočítá.

+4/0
14.8.2013 9:45

T38o50m70á83š 50T74r23u17s82i74n57a 6189693576272

Předpokládám že pro lidi jako je pan Cerman a pan Strnad je pod úroveň něco takového zkoušet.

M71i49c47h52a84l 62M55i96l82l25e73r 9516212679502

Cerman jinde psal soucasne jako Ondrej Kudrna, na toho ho jini diskuteri chytili a kdovi zda pan Strnad neni take jeden z jejich pribuznych;-);-);-)

0/0
14.8.2013 14:16

T65o37m69á32š 70T10r50u36s56i23n58a 6949223326602

Člověče, mám teď úplně obrácený pohled na svět. Až třeba budu sledovat biatlon: 130 závodníků na startu, 1 vítěz, 129 totálních looserů

J85i84ř56í 83L57i20e63t87a57v90e52c 8403619123269

Jo a když Berdych prohraje ve čtvrtfinále Wimbledonu s Djokovičem, tak by měl chodit kanálama.

+4/0

R25o80m52a77n 65Š54v89i31d15r28o79ň 6445695648608

No měl by, vždyť tam přece prohrál ve finále s Nadalem a ten je "až" třetí.

I82v68o 16S88c70h36l69ä76g64e93l 9340739867582

Počítám, že toho, co nechápete, bude podstatně více.

+10/−1
14.8.2013 8:10

P68e47t33r 52Š77o60l46t15y56s 3385196502271

Myslím, pane Strnade, že v Česku nebyli v euforii jen moderátoři, nýbrž i lidi co sportu rozumí. Vám, který evidentně sportu nerozumí, bych rád osvětlil, že být pátým nejlepším na světě je úctyhodný výkon.

+19/−1
14.8.2013 8:28

J45i68ř75í 14L86i95e38t57a61v71e97c 8853219483869

A já k tomu dodám, že na čtvrtce je to pro bělocha opravdu velmi těžké. Prostě famózní výkon Masláka.

+2/0
14.8.2013 10:01

O61n40d45ř97e74j 33S43t34a12r82o10c27h 5530593642704

Odborníci a vůbec lidé, kteří sportu rozumí, naopak takový výkon velmi ocení. To jen gaučoví cintalové a internetoví joudové mají potřebu ukázat svojí omezenost a neznalost.

+9/−1
14.8.2013 8:38

P35a67v93e71l 77D96v95o26ř35á86k 8278825362831

Nikdy v historii atletických MS nebyl český reprezentant na pátém místě závodu na 400 metrů. Takže úspěch to zcela jistě je a ještě ve vynikajícím čase. Vy jste zřejmě maximalista a první místo je pro vás jediný úspěch. Proč ne.

J40i66ř32í 92L76i35e17t23a52v70e35c 8533289243489

Karel Kolář byl druhý na Mistrovství Evropy v roce 1978 v Praze. Jestliže pan Dvořák píše o atletických MS, tak má pravdu, i když je pravda, že běh Karla Koláře jsem ve svých 13 letech prožíval přímo na stadionu a byla to celkem euforie. A mám pocit, že Karel Kolář vyhrál i ME v hale.

0/0
14.8.2013 11:26

J48i77ř18í 81L81i92e46t48a83v48e55c 8723989453219

Tak jsem si to ověřil a je to pravda - Karel Kolář se v roce 1979 ve Vídnii  stal halovým mistrem Evropy a časem 46,21 s navíc vytvořil nový halový světový rekord. S ohledem na toto bych Karla Koláře řadil možná i malinko výše než Masláka.

0/0
14.8.2013 11:30

J50i65ř38í 92L41i19e90t75a22v40e92c 8893759813929

Jaký je rozdíl mezi pátým a patnáctým závodníkem? Odpověď - deset míst. A pak je tam taky rozdíl 10.000 USD. Za 5. místo se uděluje 10.000 USD, za 15. nic. Pro tenistu, fotbalistu nebo hokejistu to nejsou žádné peníze, ale pro atleta to je celkem dost, navíc ten výsledek zaručuje pozvánky na Diamantovou ligu, tam se platí poměrně slušné startovné, ale i slušné prize money. Jako patnáctý na světě se tam moc nedostanete, takže ten výsledek se dá pozitivně hodnotit i z finančního hlediska.

+7/0
14.8.2013 9:58

T41o65m96á17š 43H79a74l21u22z52a 6913213596938

Kdybych byl 5. na MS, tak bych byl pro všechny kamarády a známé vítěz... to je úspěch jako hrom. Každý, kdo někdy vrcholově sportoval ví, že to je opravdu hodně. Jen ti lidi za televizí vidí jen medaile a bednu !

+1/0
14.8.2013 14:25

M40i24c66h57a24l 77M92i43l37l48e35r 9186842279152

vyborny vykon a take vyborny rozhovor.R^R^!

+21/0
13.8.2013 23:19

J98o98s14e81f 86F40a22r91m34a33č98k97a 7734272437

Výsledek je opravdu dobrý. Jen se bohužel ukazuje, že mistr Evropy nebude mít nikdy šanci porážet absolutní špičku, která je výhradně mimo Evropu.

J54a64n 60S39t70e90i69n30e72r 3545544975331

Belgičan dnes skončil čtvrtý dvě setiny od medaile. To nezní jako špička výhradně mimo Evropu.

+19/0
13.8.2013 21:56

Z50d83e22n59e26k 68B42e22d27n76a78r 7717606497809

Blbost. Co bude se uvidí.

+7/−1

L29u81d50ě76k 93P24o44k65o51r68n64ý 7353295183157

Podle toho, co myslíš tou absolutní špičkou. Ano, Pavel nebude nikdy mimozemšťan, který je schopen běhat časy pod 44. Ale na úroveň 44,4-44,6 se dostat může a to jsou časy za které se může brát na MS a olympiádě bronz, když je klika tak i třeba stříbro. Takže tak černě bych to neviděl.