Překážkářka Hejnová se divila, s jakým náskokem v Eugene vyhrála

Zatímco zbytek světa, zdá se, si po olympijském roce vybírá horší sezonu, česká atletka Zuzana Hejnová má parádní formu. V dosavadních dvou startech v běhu na 400 metrů překážek na Diamantové lize bronzová olympijská medailistka z Londýna vždy vyhrála, v sobotu v Eugene navíc v téměř nejsilnější možné konkurenci s obrovským náskokem.

J22a85n 46K86o34c11i13á74n 3452145900682

Docela by mne zajímalo, co Anťuchová na olympiádě zobala...

+4/0
2.6.2013 21:20

L85u49k17á22š 32C39i22e39s28l40a53r 6574588966525

Nechápu Vás dotaz. Anťuchová má od roku 2002 asi 8 zlatých z velkých akcí a nikdy nebyla pozitivně testován. To, že se časy a forma vyvíjí je snad normální. Ostatně Zuzka taky na mistrovství Evropy byla mimo stupně vítězů a za měsíc a půl na OH byla o 2,5 sekundy rychlejší. Kdyby stejně jako vy uvažovaly soupeřky, které skončily za ní, k jakému závěru by dospěly?

0/−1
3.6.2013 10:51

P38e33t80r 72N31i67v38n86i88c81k13ý 3662724795177

Ano, vyjádřils to přesně tím posledním slovem ;-D:

"Anťuchová má od roku 2002 asi 8 zlatých z velkých akcí a nikdy nebyla pozitivně testován."

T82o44m66á47š 17B77r84a33b98e33c 2568366975456

S tou Hejnovou lžeš! Na ME zaběhla ve finále čas 54,49sec na LOH ve finále 53,38sec. Což je rozdíl cca 1 vteřina. A s časy z rozběhů nebo semi sem nechoď, to se běží na postup.

K83a53r83e17l 21K92o13n54e25č65n59ý 9937933834696

V Moskvě budou o vítězství tři rusky. Ještě nevím, kde je vezmou, ale oni to nějak zařídí, jako vždy...