Londýnský maraton ovládli Kebede a Jeptoová, běžci uctili bostonské oběti

Podruhé v kariéře vyhrál Tsegaye Kebede věhlasný Londýnský maraton. Etiopský vytrvalec navázal na svůj triumf z roku 2010, když dosáhl času 2:06:04 hodiny. Mezi ženami kralovala Priscah Jeptoová z Keni, která se po třetím místě v loňském ročníku a stříbru z olympijského závodu se dočkala v britské metropoli premiérového vítězství.

J66a44n 17P70r63e60i89b67i53s72c43h 3309727937693

Mo Farah mel v Londyne bezet pulmaraton, mate nekdo zpravu, jak dopadl?

0/0
21.4.2013 15:49

M45a90r15t59i88n 84V22a42l89o38s88e32k 7763264187522

Jen pro upřesnění - běžel se jen maraton, Mo Farah měl plánovaně těsně za polovinou závodu odstoupit - proto těžko určit jak dopadl, někde by se možná dal najít pouze jeho čas v 1/2 maratonu.

0/0
21.4.2013 18:16

J21a82n 45P13r23e87i17b12i11s17c73h 3939317377243

Já už jsem to mezitím našel. Mo Farah odstoupil těsně po proběhnutí mety 20km, zatímco bez větších problémů držel tempo s vedoucí skupinou a měl to brát jako test před startem na královské distanci v příštím roce. Čas této skupiny byl lehce nad 58 minut