Northug vyhrál na MS volnou patnáctku, Bauer byl devatenáctý

Norský běžec na lyžích Petter Northug ovládl stylem start - cíl volnou patnáctku a na mistrovství světa ve Val di Fiemme se dočkal prvního zlata. Druhý skončil se ztrátou necelých dvanácti vteřin Švéd Johan Olsson a norský úspěch podtrhl třetím místem Tord Asle Gjerdalen. Nejlepším z českých běžců byl devatenáctý Lukáš Bauer se ztrátou 2:13,7 minuty na vítěze.

Výpis zvoleného vlákna.

P35a66v41e24l 73B52r55y94n16d53a 9842442366229

Northug to napálil na začátku, vyjel si velkej náskok a na konci rychle ztrácel. Být to o kilák delší, zlato nemá. Těsně před cílem už umíral... Zkusil to a (ač na morál) vydržel.

0/0
27.2.2013 17:23

M78i28c81h44a45e23l 91M74r23á47č54e56k 3675489670579

Já myslím, že on na startu naprosto přesně věděl, že jede na 15 kilometrů. Toto je nesmysl, kdyby se v biatlonu střílelo 6 položek místo 4....a tak dále, hloupost.