Volnou desítku ve Val di Fiemme vyhrála Johaugová, Björgenová má stříbro

Třetí titul mistryně světa ve Val di Fiemme zatím norská lyžařka Marit Björgenová nezískala. V intervalovém závodě na 10 km volnou technikou se na světovém šampionátu musela sklonit před krajankou Therese Johaugovou, které podlehla o deset vteřin. Třetí skončila Ruska Julia Čekalevová.

D90u34š32a72n 67L93e11v57ý 7288265860420

Ta Ruska na 3.místě!!!!Ve svěťáku většinou až za první desítkou,občas vlašťovka sedmé,osmé místo a najednou třetí a jen 20 vteřin za Norkama?Ve svěťáku to byly ztráty odpovídající na desítce minutovému manku.Zajímavé,zajímavé,že by se  ve sborné komandě začalo šňupat?Inu Soči se blíží

M47i94c21h94a82e15l 35M67r43á76č67e54k 3785399290459

Italská režie dnes podala dobrý výkon - jedna kamera na trati a jedna v cíli, tak se dělá mistrovství světa.

+1/0
26.2.2013 20:08

J71a65n 62K64o29l12á53ř 1600907807413

Jo taky jsem si říkal, že je to vysloveně profesionálně udělaný. Ale konci závodu překvapili a přidali ještě jednu kameru pod kopcem, před tím jediným mezičasem. Asi se kameraman opozdil někde na párku ;-D

+1/0
26.2.2013 22:29

J19a87k81u65b 71G93r29é98n89a61r 9454205603740

K té Gabči podle mých odhadů by ztratila tak minutku mozna minutku 15 na Gossner :) kazdopadne by byla nejlepsi nase a do top 30 by se vlezla

J67i10ř61í 14R86o19j97k25a 2513640873

No 4. místo Gössnerové mě vcelku překvapilo, je fakt výborná. Zajímalo by mě, jak by dojela Gabriela Soukalová.

+2/0
26.2.2013 14:29

O23l83d85ř70i35c61h 40B27í34l64ý 7688465924236

5 desetin, to je fakt kousek ... vypadá to, že jí forma přišla o chvilku později

+3/0
26.2.2013 14:31

L23u88k77á26š 21C76i25e61s98l55a70r 6224688936425

Já bych řekl, že ženské běžecké lyžování je dost v krizi. Bjorgenová (když je zdravá) a Kowalczyková jsou úplně jinde a ostatní jsou hodně dole. V době Neumanové, Belmondové, Skariové a Rusek to byly úplně jiné závody a o trojku se pralo 7-8 závodnic. Mužské běžecké lyžování je naopak na hodně vysoké úrovni.

+1/0
26.2.2013 14:40

J52o78s41e11f 66D20r76á58s24a73l 2554985241

pokud už chcete mluvit o krizi, tak všude jinde kromě Norska, ty to teď nandávají (nejen Marit) ostatním ještě víc, než v dobách slavné Sborné

+1/0
26.2.2013 14:49

L79u30k16á47š 90C97i41e80s13l74a48r 6354238386255

Já myslím, že Norsko si drží stálou výkonnost už 20 let. Pouze státy jako Itálie a Rusko nyní nejsou schopné konkurovat.

0/0
26.2.2013 15:18

M58i66c67h97a66l 81M84i36l45l35e13r 9466392629512

dosly zasoby EPO nebo zacaly zabirat osobni krevni pasy?

0/0
27.2.2013 4:28

S65t76a10n81i78s48l33a30v 69B61a60c56í76l39e16k 3869386949279

Soukalová by 30 dala v pohodě, určitě by byla nejlepší Češka.

O39t47t97o 48P53o43s88p90í37š95i15l 4464205147558

Nepřipravila se chudák Gössnerová o medaili tím, že zvyku objela čtyři trestná kola?:-)

(Jinak je to sympaťačka - škoda, že jí to nevyšlo. 4. místo je i tak na R^)