Zlínští volejbalisté po boji udolali Ostravu, Liberec nezaváhal s Brnem

Nic nového na čele. V 19. kole extraligy volejbalistů vyhrály všechny tři celky z popředí tabulky. Dramatické utkání se odehrálo ve Zlíně, kde Ostrava podlehla 2:3 až po velkém boji.

S24v72a41t74o81p73l45u23k 83S97l83e60z42á70k 7906710907360

Jihočeského fanouška mohly opravdu uspokojit jenom třrtí a čtvrtý set, protože to co předváděli hráči Jihostroje p půběhu prvního a druhého setu bylo hrozný. Nástup "profesorské hry" byl značným podceněním soupeře a proto taky první set Budějovice prohrály. Ve druhém setu byli havířovští kousek od vítězství - jenom šťastnější koncovka rozhodla pro Jihočechy i když na "odřený uši". Do jisté míry to byl od týmu Jihostroje jakýsi hazard, který by se čtyři kola před koncem letošní extraligy, nemusel vyplatit. (i když rozhodne play-off). Třetí a čtvrtý set všechno napravil, o čemž svědčí poměry obou setů, takže fanoušek i divák zůstávají spokojeni, i když ten varobně zdvižený prst, nad kolísajícími vykony týmu, by měl hráče stavět do střehu  !