Vítková bojovala a skončila osmá, stíhačku pro sebe pozlatila Bergerová

Chvíli se zdálo, že by Veronika Vítková mohla ve stíhacím závodu na deset kilometrů zaútočit na medaili, po druhé střelbě byla česká biatlonistka dokonce pátá. Jenže po dvou chybách vestoje skončila na světovém šampionátu v Novém Městě na Moravě osmá. Pro zlato si doběhla vedoucí závodnice Světového poháru Norka Tora Bergerová.

M93a49r46t45i42n 80T51o64m28á91š 1379530421305

Tohle byl pro mě povedenej závod. Holkám lyže naopak jely. Bylo to vidět při sjezdu na stadion. Proto taky obě před cílem ubojovaly ještě jeden flek. I když to nebylo o medaili, tak na tribuně to byl super zážitek.

+1/0
11.2.2013 8:32

J78a80n 65V43o82r32l12í44č63e18k 7437635543747

Nevíte někdo, jak se počítá Course time? Trestná kola se odečítájí paušálně nebo se měří každému zvlášť? Žádných čidel při vjezdu a výjezdu z trestného kola jsem si nevšiml. On ten rozdíl může být veliký. Když jede závodník sám po vnitřní stopě, nebo když musí jet vnějším a objíždět.

0/0
10.2.2013 19:45

J24a66r93o39s62l66a13v 37Š39k32o90d62a 8662114680843

Ta citace Veroniky je hezká, přál bych jí aby to příště zkusila aspoň do trojky:-))

P11e77t36r 75Š50m60e96j97k90a74l 9265500508437

ze zaznamu kamery to spíse vypadalo, ze si to strihla moc ostre pri predjizdeni a v tom oranisti se ji zaborily lyze....

0/0
10.2.2013 18:12

P52e30t65r 11Š75m78e10j16k62a47l 9115910188887

omluva. to byla reakce na   Libor Rechtorik 3425

nespadla... prostě ji ta ruská pipka sundala ...

skocilo to nejak jako novy prispevek:-)

0/0
10.2.2013 18:14

J12a75n 53V51a11r30g22u36l89i59č 7171863207443

O medaili nepřišly jen naše dvě (někdo to tu psal), ale podobně dalších dvacet závodnic, které měly tu možnost..Snad jen Thora to měla jasně na háku, jako letos dost stabilně..

0/0
10.2.2013 17:54

B35á89r32a 79T24e62s67n92e88r82o16v37á 5935240874749

Trošku mi přišlo, že Verče dneska nejely lyže úplně 100%... Jinak super výkon.R^

+3/0
10.2.2013 17:24

L58u52k18á56š 88V97l72k 2971489224396

Možná lyže, spíše fyzička. Už ve sprintu poslední okruh ztratila více než v předcházejících. Ale to je sport, každý není holt raketa jako Tora... :-)

Díval jsem se a dát 4x za 0, tak skončila asi tak 5.

+6/0
10.2.2013 17:34

L93u74k51á68š 90V88l70k 2361579784226

JE TO KDYBY jasně. Přesto podle časů: dát 4x za nula tak možná by bronz měla. Ztratila 49s na bronz. Kdyby 2 minely dala do černého tak to dělá kolem těch 49s (okruh cca 20-25s). :-)

+3/0
10.2.2013 17:40

B93á35r82a 18T85e69s45n73e35r96o47v25á 5115630784629

Sprint jsem neviděla, běžel se ve všední den v době, kdy jsem byla v práci. A ze záznamu mě sportovní výkony nebaví (čest pár výjimkám). Tora je robot jakmile doběhla po poslední střelbě dpředu, bylo mi jasné, že to nepustí. Nevím, kde se to v ní bere, ale běhá jako stroj.

+1/−1

S55t36a26n33i40s11l32a72v 27B47a24c24í47l32e87k 3409946469589

Komentátor Eurosportu Šíma dnes opět tragédie. Nechápu proč se nevěnuje radši závodu, zvlášť když je to stíhačka. Pak by musel postřehnout, že tam za Bergerovou chybí 2 závodnice.

+9/−3
10.2.2013 16:56

Z81d73e79n22ě12k 62S74t85r42n56a59d 1505140216369

Tak trochu s tím měli problém i Němci, srovnali se až na mezičase.

+1/0
10.2.2013 17:06

L25u10k40á55š 80V91l13k 2191899484546

Šíma dnes opět tragédie??? Ani ten vám nevoní? Koho byste tam lidi už chtěli?

Komentovat 2x 1,30 hodiny za den LIVE závod, prostě může občas znamenat, že si něčeho nevšimne, že komentování nebude jako od robota... Trochu tolerance a klidu by to chtělo. A ne jenom nadávat na komentátory...

+11/−2
10.2.2013 17:14

B30á35r12a 19T16e29s63n15e95r88o75v24á 5245690644249

Přesně, proti expertům z ČT je to jako nebe a dudy...

+3/−5

J89a25k67u96b 20A13m21b17r86o10z49e64k 6658788636889

Ano, taky jsem si všiml, že si nevšiml. Řekl bych ale, že ho zaprvé omlouvá fakt, že nesleduje jednu jedinou obrazovku, ale mnoho dalších tabulek a údajů. Zadruhé je to stejné, jako kdyby Veronika Vítková udělala za celý závod jednu chybu na střelnici a Vy jste ji za to zatratil a poslal do šuplíku "tragédie".