Biatlonistům uletěla muška, Šlesingr doběhl v Ruhpoldingu osmnáctý

České biatlonisty dostihla v německém Ruhpoldingu únava: Michal Šlesingr skončil v závodě s hromadným startem na 15 kilometrů osmnáctý, Ondřej Moravec o sedm míst za ním. Osmnáctý triumf ve Světovém poháru a čtvrtý v této sezoně si připsal lídr seriálu Martin Fourcade z Francie.

K48a20r96o95l82í47n88a 10H21a33n69á53k19o73v17á 1871954913629

Nijak mě to neděsí, ani u kluků ani u holek. V biatlonu k tomu prostě dochází. Tora Berger umí dojet i sedmadvacátá :-) Vždy dva a dvě z našich jsou ve světové špičce - do třicátého místa. Jezdí masáky. Je to úspěch, sezóna je dlouhá a není zdaleka u konce :-)

+6/0
13.1.2013 18:43

J79a10n 61V41y32b84í47h73a97l 8506370979368

Lea Johanidesová letos na konkurenci v IBU cupu (který je o úroveň níže, než worldcup) zatím vůbec nestačí. Tento víkend v ruském Ostrově obsadila ve sprintu 19. místo s 26. běžeckým časem a ve stíhačce 22. místo s 23. běžeckým časem. Její další letošní výsledky jsou (chronologicky, vždy umístení a v závorce běh): 57 (72), 83 (76), 21 (40), 14 (45), 27 (29), 36 (45), 44 (34), 30 (25). Jak vidno, nestačí ani běžecky, ani střelecky. Ale není všem dnům konec a snad se to ještě zlepší R^

+2/−2
13.1.2013 17:16

P29a21v45e70l 25J95o51h86a39n84i18d89e71s 9869566825213

Výborné podmínky na trati i střelnici. Skvělí M. Fourcade 33: 02, 8min. ,(0) a D. Malyshko 32: 59, 4min. ,(1), běžecky i střelecky. Naši na světovou konkurenci tentokrát nestačili.

E. H. Svendsen(2) nejrychlejší běžecký čas 32: 39.5min. .

+1/−2
13.1.2013 16:40

J76a11n 21V80y89b33í86h78a74l 8206440739898

Nejen přesně muška, ale taky rychlé nohy: Michal 21. čas, Ondřej 23. Michal 18. čas ve střelbě, Ondra 15. Žádný zázrak ani od jednoho, ani druhého. Věřím nicméně, že příště bude líp.

+1/−2
13.1.2013 16:36

J58a82n 34V43y34b96í38h46a72l 8106490749498

No, musím se poopravit: ty střelecké časy t jsou na jejich standard nadprůměrné (u MIchala určitě), ale byly vykoupeny chybami. Aspoň ale Michal vidí, že to jde i rychleji a třeba mu to pomůže, aby víc věřil.