Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Diskuse k článku

Učitelé ji zesměšňovali. Teď běžkyně září v projektu se Šebrlem i Boltem

Na základní škole ji spolužáci ignorovali. Několik zesměšňujících komentářů přidali také učitelé. "Nevzpomínám na to ráda," říká Klára Veselá. I proto šestadvacetiletá matka dvojčat souhlasila s účastí v kampani "Postavte se epilepsii!". Vlastně to pro ni byla příjemná zkušenost - fotila se s Romanem Šebrlem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Arkanus

Zase tak špatně na tom není

Když dokáže fyzicky všechny tyhle věci...klidně bych si to s ní vyměnil.

+1/0
23.3.2012 19:17

Corwin_x

Re: Zase tak špatně na tom není

Ano? To ze si nemuzes dat v hopode ani pivo? To ze na tebe muze prijit kdykoli zachvat? To ze musis dodrzovat denni rezim jinak sebou muzes prastit? To ze pokud na tebe prijde Grand mal, jsi pak na celej den i dva nepouzitelnej, nehlede na to, ze si muzes ublizit? To ze do sebe musis ladovat leky, ktere po case prestanou pusobit a musis prejit na jine, nektere maji i navic neprijemne vedlejsi ucinky? Nemuzes ridit auto?

Jeste neco z toho bys chtel? Pokud jsi tezce telesne postizeny, tvuj nazor chapu, ale pokud ne, tak se na me nezlob, ale jsi idiot.

+4/0
26.3.2012 17:11

mojmirovec

Re: Zase tak špatně na tom není

jj, doporučuju film Control.

0/0
30.3.2012 23:14


martin0669

Re: Zase tak špatně na tom není

ani nevíš co to je, tak radši mlč ... bude to mít výhodu - hádej jakou?

0/0
29.3.2012 20:37

Diskuse na iDNES.cz

Vážení čtenáři, o vaše názory velmi stojíme. Chceme však, aby diskuse měly smysl. Proto vás prosíme, diskutujte slušně a k tématu článku. Příspěvky, které ve slušné a kultivované diskusi nemají místo, mažeme. Diskutování se řídí pravidly diskuse na iDNES.cz.

Jan Dvořák, šéfadmin diskusí







mobilní verze
© Copyright 1999 – 2013 MAFRA a.s. a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Partner pro inzerci v Německu: RP Online.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA a.s. zakázáno.