Neumannová skončila v Cogne pátá

Česká běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová skončila v italském Cogne pátá v závodu Světového poháru na 10 km klasickou technikou. Za vítěznou Finkou Virpi Kuitunenovou zaostala o více než minutu. S půlminutovým odstupem skončila druhá Slovinka Petau Majdičová. Třetí doběhla další Finka Aino Kaisa Saarinenová.

Dobrý výsledek,jako obvykle :-).
Björgenová snad musela promazat,i když to se mi u norských servismenů nezdá,takže asi viróza.Ten časový rozdíl u žen dělají hlavně první dvě,takže bych to nějak nedramatizoval.
0/0
13.12.2006 12:33

Vorisek78

Rozdíl
Je až neuvěřitelné, že ztráta na vítěze 50,2 vt stačí na třetí místo. Teď mezi chlapama by to stačilo na 35. místo. Jinak překvapil Jakš. Dobře, že vyrůstá klasik do štafety.