Neumannová vyhrála závod ve Švédsku

Česká běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová předvedla v závodě Světového poháru na deset kilometrů volnou technikou ve švédském Gällivare parádní výkon a s velkou převahou porazila všechny soupeřky. Olympijská vítězka a mistryně světa zvítězila s náskokem 24,9 sekundy před Estonkou Kristinou Šmigunovou.

Medvedělev

Již 6 medailí z OH
Nechci tu dělat moudrého, ale v textu je zmínka o pětinásobné olympijské medailistce. Pravda je však taková, že Katka je majitelkou 6 cenných kovů ze zimních her. Z trojlístku Nagano - Salt Lake City - Turín se může pochlubit souhrnnou medailovou sérií 1- 3 - 2 (tedy 1 zlato, 3 stříbra a 2 bronzy).
0/0
18.11.2006 18:17

Medvedělev

Re: Již 6 medailí z OH
Jenom pro pořádek: Nagano 0-1-1, SLC 0-2-0 (po diskvalifikacích Rusek, P.S. Katka už ty medaile dostala i fyzicky, Torino 1-0-1).
0/0
18.11.2006 18:27

Medvedělev

Re: Re: Již 6 medailí z OH
Tak po ránu koukám, že už to mají opraveno.
0/0
19.11.2006 11:42

Bjoern Einar Aarne Broathen

soubor zábavy,her,soutěže a dovedností..
tak nazývají Kanaďané nájezdy po prodloužení. Stejně ale je to tak i u běžeckého sprintu . Atraktivní disciplína, obzvlášť pro diváka. Vyjížďky z jednotlivých koridorů, fyzické kontakty, krátká 2 km trať. Sice to ze sP nestáhnou, ale mělo by se to jezdit asi jaenom na OH či MS. PS: Jinak Angerer také vyhrál s předstihem SP a to byl mizerný sprinter.
0/0
18.11.2006 15:40

jenjen

Re: soubor zábavy,her,soutěže a dovedností..
Angerer sice vyhral s loni s predstihem a spinty moc nejezdil, ale v uvodu sezony vyhral kam prijel, nebo byl min. na bedne. Navic nemel chlapech cloveka, kterej by vyhraval vsechny sprinty a k tomu jeste byl pravidelne na bedne v dlouhejch jako je v zenskejch Bjorgmanova. Katce to preju, muze se o to poprat, ale souhlasim s tim, ze na celkovy vitezstvi to asi nebude.
0/0
18.11.2006 16:14

Martin HSJ

Re: Re: soubor zábavy,her,soutěže a dovedností..
Jedině že by se Björgen vyloženě soustředila na MS.
0/0
18.11.2006 18:16

nezaujaty

na začátek sezony
vynikající, jak lyžaři tal lyžařky, k tomu Sáblíková 5. Bude se v zimě na co koukat a asi zažijeme dost radosti. Docela lituju drtivou většinu připěvovatelů v sekci fotbal, které budou zajímat persony typu Vlček, Řepka, Sivok a spol. a opravdovej sport na nejvyšší úrovni jde mimo ně.
0/0
18.11.2006 15:23

Martin Slovák

Re: na začátek sezony
a co ti, kteří se zajímají o sport všeobecně a navíc mají svůj oblíbený fotbalový klub?
0/0
18.11.2006 15:27

nezaujaty

Re: Re: na začátek sezony
no pro ty toje bonbonek na dortu, ale myslím takovej moc nebude.

Björdalen..
Si příště bere brokádu, aby je střílel do prdele. Příště závod vyhraje Janne Ahonen !
0/0
18.11.2006 15:20

Gratulace
tuhlezimu se taky chystám na běžky potrénovat a trochu prohnal Bjorndahlena a spol
0/0
18.11.2006 15:01

savatage

doufám
že si Ole Einar i lars Berger vezmou na vyhlášení pušku aby všem ostatním dali jasně najevo že se jim nebudou do dalších závodů míchat a oni budou moci klidně spát
0/0
18.11.2006 13:49

headUP

pro idnes
 tu rok starou fotku , kterou dáváte ke každýmu článku o lyžování byste už mohli vyměnit. nejsme blbí
0/0
18.11.2006 13:33

Seek

Re: pro idnes
To myslis vazne, ze fotka u tohohle clanku neni aktualni?
0/0
18.11.2006 16:48

Kryton 2X4C 523P

Re: Re: pro idnes
Když to sem psal tak tu opravdu byla stará fotka z minulé sezóny - možná ji změnili kvůli němu.

Re: Muži - konec
a bjorndalen jel s puškou na zádech ?????

:-)
Gratuluju, škoda že sem to neviděl, už se těším na záznam !!!!

Re: Muži taky skvěle/!
tak Ole byl dycky mnohem lepší běžec než střelec...
0/0
18.11.2006 14:37

barin07

gratulace
bravo kaco!!jen tak dale.držíme ti palce...!!!!!!!!!!

Super
Výborný výsledek, na celoké vítězství ve světovém poháru to stačit nebude, ale letos by Katka mohla vyhrát světový pohár na dlouhých tratích. Ve sprintu na to už nemá a body, které tam získá Bjoergen a Scott budou Neumannové chybět.
0/0
18.11.2006 12:31

steinerjan

Re: Super
Beckie Scott už ukončila kariéru, ale jinak bych situaci viděl stejně. Katka má jednoznačně na malý glóbus za dlouhé tratě  Co se celkové výhry v SP týče, bude záležet na tom, kolik závodů vynechá Björgen a kolik Katka.
0/0
18.11.2006 13:34

bloommight

Svetovy pohar
Chtelo by to karieru zakoncit ziskem svetovyho poharu... snad to vyjde!!! Come on!!!
0/0
18.11.2006 12:24

Ifanka

Gratulace
Super, veliká gratulace. A doufám, že letos to bude konečně celkový vítězství :)
0/0
18.11.2006 12:14

hedlik

KATKA FTW!"
pokud vím,tak ten minulý závod dopadl podobně:) jen tak dál katko.vypadá to ,že Katka přes léto nelenila:)  good luck