Berdycha vyřadil Hrbatý, titul v Paříži neobhájí

Tomáš Berdych loňský titul na turnaji série Masters v Paříži neobhájí. Jednadvacetiletý český tenista podlehl ve čtvrtfinále v česko-slovenském duelu za hodinu a 35 minut Dominiku Hrbatému 4:6, 6:1, 2:6 a v této sezoně už tak svou sbírku dvou turnajových trofejí na okruhu ATP nerozšíří.

ioio84

no
Tomáš Berdych: "Musím skonštatovať, že Dominik dnes odohral jeden zo svojich najlepších zápasov. V prvom sete som nemal šancu a v rozhodujúcom sa to zopakovalo. Bol odo mňa oveľa lepší. Veľmi mu prajem postup do finále. Mám k nemu predsa len bližší vzťah než k iným tu účinkujúcim hráčom." nemyslim ze by tzo bolo v rozhodcovi..
0/0
4.11.2006 10:10

Jano_S

Hawk Eye
Dnes sa zas ukazalo ake je dolezite a aky su rozhodcovia nespolahlivi a mozu ovplyvnit zasadne zapas.Pri spornej lopticke v prvom sete bez Oka by bol po piatich gemoch stav 2:3, no spravne bol 4:1, co bol/mohol byt zasadny moment, lebo Berdych nebol celkovo az tak horsi hrac dnes.Ukazuje sa casto ako rozhodcovia nestihaju na rychly tenis a molo by to byt povinne na vsetkych turnajoch aspon od 2 triedy vyssie.
0/0
3.11.2006 23:16

berdatoma

Re: Hawk Eye
Jeden,dva míčky zápas nedělá a hlavně to nebyly rozhodujicí míče.Tomáš se na tento Masters pripravoval pres 10 dnů.Trénoval-mozná,zatímco jeho soupeři se účastnili okruhů.Tomáš byl unaven-soupeři nejsou.A co v každém zápase přes těch 40 nevynucených chyb? Není chyba někde jinde? Nebudu a nechci nikoho za to obviňovat,to by měl Tomáš,ale on je na to moc velký dobrák.
0/0
4.11.2006 8:13

Jano_S

Re: Re: Hawk Eye
Nerozhoduji dva micky ? To si asi nevidel ten zapas Federera v Madride, neviem s kym, vyrovnany zapas, treti set a Tie break, POSLEDNE dve lopticky hry boli odobrene az jastrabim okom a v OBIDVOCH sa rozhodcovia pomylili ! Tak jak nerozhoduju ?
0/0
4.11.2006 13:03

Ostraváček

Berdych dneska zaslouženě
prohrál a vypadl. dneska mu Hrbatý nedovolil vůbec nic. Měl sice slabší chvilku ve druhém setu, ale ve třetím tomíka smetl jak nic. Smůla no