Matula vylepšil české maximum na Ironmanovi

Třicátý skončil český triatlonista Martin Matula při svém prvním startu na legendárním Ironmanovi na Havaji. Postaral se navíc o nejlepší český čas historie závodu. Pětatřicetiletý závodník z Prahy zvládl trať složenou z 3,8 km plavání, 180 km jízdy na kole a běžeckého maratonu za 8:48:50 hodiny.

jenjen

Ten
prvni odstravec trosku vyzniva, ze 30. flek je cesky maximum, coz neni pravda, jak se pise dole, nejlip byl Vabrousek 19. Nejlepsi vykon je to tedy pouze casem. Presto smekam, Matulic je velkej borec!!!
0/0
22.10.2006 11:41

slama05

Re: Ten
taky mi to přišlo tak jak píšeš, dokonce jsem si to kvůli tomu blbě přečet a místo "třicátý" jsem čet "třináctý", a pak jsem dole čuměl ve výsledkách že je 30. Ale jinak supr, fakt sem nečekal, že by tam moh někdo uspět (=pod devět hodin) krom Vabrouška, ten naopak troku sklamal, asi mu to nesedlo.