Vaidišová v pohodě, Berdych se nadřel

Už jen Nicole Vaidišová bude na turnaji v Moskvě hájit české barvy v ženské dvouhře. Sedmnáctiletá reprezentantka, jež je v ruské metropoli nasazena jako číslo osm, si zajistila postup do čtvrtfinále hladkým vítězstvím nad Samanthou Stosurovou. Tomáš Berdych se na postup ve Stockholmu nečekaně nadřel.

nalpak73

Co tam ta Nicole vyvádí?
To jí dala pěknýho fóra 1:6 a 2:5. Na tohle je Bolletieri dobrej. Trénovat v Čechách tak už je Nicole ve sprše.Aktuálně : 1:6 a 6:5. Poď

Re: Kdo by se nenadřel
, ještě že je Šafářová v Bankoku. Nicole teď prohrála první set s Mauresmo 1:6 za dvacet minut
0/0
13.10.2006 13:39

votomtoje

Berdych je blázen
Nepodat nakrknutě rozhodčímu po vyhraném zápase ruku, to není hodno velkého hráče. Nehledíc na to, že rozhodčí byl férový a domácímu hráčovi nepřipískával. S takovou a ve čtvrtfinále proti dalšímu Švédovi si diváky na svou stranu nezíská.

Cau, Frndis...
... vitej, brachu, tak Nikol v pohode, ale te Benesove je skoda. Ve druhym setu 6-1 a jak to pak pekne zazdila