Snad zdraví vydrží dva roky, doufá Formanová

Vzpomínáte na její překvapený výraz v cíli závodu na 800 na atletickém mistrovství světa v Japonsku? "Já jsem opravdu vyhrála?" ptala se nevěřícně Ludmila Formanová před sedmi lety. Následující atletické roky připravily dnes jednatřicetileté Formanové nejedno nelehké období, kvůli zranění se postupně z atletických stadionů vytrácela.

Captain-Morgan

dovolená v Sydney
to je ta, co si odklusala v Sydney kolečko a byla tam dva týdny. jj, co by nejela, když to má zadarmo z našich daní.
0/0
26.9.2006 14:28

jizerman

Re: dovolená v Sydney
A dalsi pan zavistivy.... Co Ti brani jet taky???

dovolená
Takze hura do Pekingu na dovolenou s celou rodinou.
0/0
26.9.2006 10:37

jizerman

Re: dovolená
Co Ti brani zacit neco delat a jet tam taky??? Ze by lenost?? jsi ubozak...
0/0
26.9.2006 11:37

svarak z krabicoveho vina

Re: Re: dovolená
Máš recht. To je přesně stejná reakce, jako na Kašpárkovou na ME. Kurnik, byla u nás nejlepší? Byla. Splnila limit? Splnila. Tak proč by na Kašpárková na ME nebo Formanová na OH nejely, když na to výkonnostně mají. Placky berou jen tři, ale nějak jsem si nevšiml, že by v každé disciplíně startovali jen 3 lidi a ten zbytek se na to vykašlal, protože to nemá cenu....
0/0
26.9.2006 12:53

jizerman

Re: Re: Re: dovolená
Presne tak. Zadny z tech,kdo splnili limit, to nedostal zadarmo. Vetsinou je za tim spousta let driny a odrikani. A pak nejakej zavistivej blbecek od klavesnice hlasi neco o dovolene...Pro me absolutni nula..
0/0
26.9.2006 13:07

ygg

Reakce na Kašpárkovou jsou zcela na místě.....fakt, že se na ME nominovala je důkazem nevhodného stanovení nominačních kriterií svazu, ne její výkonosti. Že jsou tato kritéria velmi diskutabilní plně ukázalo letošní ME....lidí jak psů a výsledky značně nic moc. Šanci mají dostávat ti s reálným umístěním v první 6, popřípadě s účastí ve finále, a ne podobné tragické postavy....aby bylo jasno nebyla tam Kašpárková sama. Místo ní tam měli poslat nějakou mladou holku, ať se rozkouká, zažije tu atmosféru, nasbírá zkušenosti...a že tam nic moc neudělá je fuk. Posílat tam lidi co už na podobné akci byli x-krát a v posledních letech akorát na prd nemá smysl.
0/0
26.9.2006 13:33

jizerman

Re: Re: Re: Re: dovolená
By me docela zajimalo,co si myslis o Tomasovi Janku.... Ten jel taky do poctu?? Podle tveho by tam vubec nebyl :-)

gotroch

Zapomnel si, ze v roce 19999 vyhrala Lida Formanova i na halovem MS, ktere bylo v japonskem Maebashi.

cport

Re: Re: Re: Vzpomínáte na její překvapený výraz v cíli závodu na 800 na atletickém mistrovství světa v Japonsku?