Pešek skončil v Malajsii devátý, Smrž nedojel

Jako devátý projel český motocyklový jezdec Lukáš Pešek cílem Velké ceně Malajsie, dvanáctém závodu mistrovství světa silničních motocyklů v kubatuře do 125 ccm. Navzdory nejhoršímu výsledku dosavadní sezony - s výjimkou tří závodů, které nedokončil - si český reprezentant udržel průběžné šesté místo.

hovalo

kentucká nula
Ta nula z kentucky si nezaslouží ani být vicemistr, letos bych rád viděl 1. Rossi, 2. Pedrosa
0/0
11.9.2006 16:49

travasek

Fůůůůj F1
Já to taky nechápu, MotoGP a nejen to, ale i 125 sou daleko zajímavější než F1 a Superbiky taky, to co tam předvádějí jezdci je něco neskutečnýho, viz Rossi a Capirossi - to byl mazec. Jinak doufám, že Rossi bude mistrem světa - Hayden je fakt americká vopice a nula :-))))
0/0
11.9.2006 7:57

Todd Bertuzzzi

vypadá to že Hayden
bude mistr světa jak noha. Skoro nic nevyhrál a jen dojížděl.

poslední kolo
Tak tohle byla nádhera, nechápu jak může být F1 populárnější než MOTOGP. Celý závod boj, Capirossi-Rossi, nakonec oba chybují v poslední zatáčce, ale Rossi to zvládá nádherným driftem, kdy má zadní kolo skoro kolmo ke směru jízdy jako na ploché dráze, a Capirossi má šanci jít přes něj a nedobrzdí... Nic takového v F1 neuvidíte.
0/0
10.9.2006 9:52

Aznoch

Re: poslední kolo
Poslední čtyři kola byl mazec. A ten plochodrážní manévr v poslední zatáčce jsem málem nerozdejchal. Rossi je blázen