Pešek má rekord trati. Startuje z první pozice

Lukáš Pešek odstartuje do nědělní Velké ceny Německa silničních motocyklů z prvního místa! Český jezdec v sobotní části kvalifikace vylepšil páteční výsledek, kdy skončil druhý. V průběžném pořadí mistrovství světa třídy do 125 ccm je před nedělním závodem na šesté pozici.

mars777

Smutné
Z niektorých príspevkov mám pocit, že ich pisatelia by boli strašne nešťastní, keby Lukáš vyhrál. Ale to je ich problém. Ja mu fandím. Pred chvíľou skončil závod Moto GP, už sa teším na 125-ky.

Když jsem byl mladý
jezdil jsem na Jawě 350. Jezdilo to 13-145 Km/hod - teda maximálně.
Ten Peškův "moped" , jak tady někteří z vás hanlivě píší, by mě natrhl p*del kdykoli, kdy by si vzpoměl.
A i Rossi pokud se pamatuju, začínal na podobném "mopedu".

nepl

Když jsem byl malý, říkali mi naši. Dobře se uč a jez vtipnou kaši.......

Já mu fandím
Už pojetím své kvalifikační jízdy ukázal Pešek, že je výborný jezdec. Každý dělá chyby a ani Bůh nebyl neomylný, když stvořil lidi, kteří mu nevěří a už dopředu ví jak to dopadne. Já to nevím, ale určitě mu budu fandit jako blázen. Má na to, aby vyhrál a taky si to zaslouží.
0/0
15.7.2006 19:55

honzik_janulik

Jak vidím,
opět se tu projevuje spousta malých českých blbečků, co přejí každému jen to nejhorší, protože se mu daří něčeho dosáhnout. Ach jo, jako vždycky, jestli je to Janda nebo Vaidišová nebo Pešek, největší radost máte z toho, když se jim nedaří, co?
0/0
15.7.2006 19:42

travasek

SUPR !!!
Supr kvalifikaci Lukine a Ti co tady píšou asi nikdy neseděli na motorce, natož někdy závodili - sou to všichni jen bezmezní ********* Ale co se s něma rozčilovat. Tož by bylo dobrý, kdybys to aji zítra vyhrál - to by byla super pozvánka k nám do Brna !!! HODNĚ ZDARU LUKINE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0/0
15.7.2006 18:40

ToddBertuzzi

Re: SUPR !!!
A tys už si seděl ? Leda na nočníku hńupe ...
0/0
15.7.2006 18:43

travasek

Re: Re: SUPR !!!
Komu nadáváš Ty hňupe !!!!!!!!!!! Běž si za to sednout Ty vole - bych Tě chtěl vidět, bys spadl hned na startu :-))))))))))))))))))))))))))))))))))