Volejbalisté vyhráli, ale ztratili důležitý set

Ten set může chybět! Čeští volejbalisté v sobotu v Plzni porazili Dánsko, ale nesplnili povinnost vyhrát bez ztráty setu. Výsledek 3:1 snižuje naději na přímý postup z kvalifikace na ME 2007. V posledním utkání musí příští sobotu porazit Slováky 3:0, jinak jim vítězství ve skupině unikne.

elvis12

Ostrava
Hele ogaři, když do Ostravy přijedeme všichni fandit, tak přece nemůžeme prohrát! "KREV A ČEST" a pro soupeře jen "STÍN A PRACH"

0/0
27.6.2006 6:54

letadloidnes

Re: Ostrava
tak tak. A prestante pani redaktori tady v tom iDnes psat o tom volejbale tak strasne tragicky! Vzdyt se to neda cist! zatim a fandiiiiiiiiiiiiiiiiime!!
0/0
27.6.2006 13:10

pamesa

Pokud dobře počítám
tak pokud ztratíme set tak jsme až 3!!!! Myslím si že Madaři vyhrají bez ztráty setu v Dánsku
0/0
25.6.2006 9:32

entik

Re: Pokud dobře počítám
ja myslim ze ne, pokud vyhrajou madari tri zero, tak budou mit 14:10, tj 1,4 pokud my ztratime set, tak to bude 13:9, tj 1,44444, takze furt budem pred nima. ... az pokud vyhrajem v tiebreaku, tak to bude v pi_i