Duel českých tenistek vyhrála Koukalová

Vyrovnaný duel českých tenistek vyhrála na úvod turnaje ve Varšavě ve dvou setech Klára Koukalová. Na polské antuce v prvním kole porazila Ivetu Benešovou 7:6 (3) a 6:4 a zvítězila ve třetím ze čtyř vzájemných zápasů na okruhu WTA. Ve Varšavě si tenistky rozdělí 600.000 dolarů.

Jinak Vik výborně...
...a ani Hernych nezklamal...dalsi kola budou ale tezky....(Monaco, resp. Ancic/Kohlschreiber)
0/0
1.5.2006 23:37

George63

Dlouhý?
Dlouhý je výborný challengerový hráč, dnes to potvrdil svou prohrou s Gimelstobem, který je na antuce levej jak šavle. Mám dojem, že Justin v tomto století ještě nevyhrál žádný zápas na antuce na větším turnaji natož v Evropě.. Lukáši měl jsi hrát raději v Ostravě. I tak držím palce. Tak nějak kdysi hrál i Berdych, aby pak zazářil i na velkých turnajích.. Zeptej se ho jak se to dělá.. držím ti palce
0/0
1.5.2006 21:21

skipp_tip

Re: Dlouhý?
s tim souhlasim...mel by radsi zajet na challenger, at nespade na zebricku ze stovky, protoze uz dlouho nic nevyhral....Ostrava je tenhle tyden idealni turnaj:)