Třeboň dohrávala ve třech

Jako z těžkého snu se dostávali házenkáři Jiskry Třeboň v prvním utkání play-off o 5. místo v extralize. Hranice je doma zdolaly 26:24 až v závěru. "To jsem nezažil," vyprávěl trenér týmu Roman Budín. "Je to asi možné jen v házené." Řekl, že do 53. minuty pískali rozhodčí slušně. Pak se jejich výkon zhoršil.

sapér Vodička

Jó pane Budín,
a to jste ještě zapoměl zmínit to, že rozhodčí byli natolik benevolentní, že panu Šulcovi nedali ČK za jeho divadelní frašky už v prvním poločase. A 2 minuty před koncem utkání při vašem oslabení o Kejvala "milostivě" přehlédli zblokovanou střelu Dana Hojníka nohou, kterou měl obránce až v úrovni pasu, protože za tento zákrok by jste dohrávali ve 3 už o minutu dříve. Jo a ještě jste zapoměl říci, že Kejval dostal 3 x 2 minuty, z toho 2 x za stažení protihráče zezadu za střeleckou ruku, ale podle vás to jsou určitě férové zákroky.