Enge na závěr sezony A1 vyhrál v Šanghaji

V závěrečném závodě úvodního ročníku série A1 Grand prix v Šanghaji získal Tomáš Enge premiérový triumf pro Česko. Celkově skončil český tým dvanáctý. Pilot se zkušenostmi z formule jedna porazil o 6,721 sekundy vítěze sprintu závodníka Alexe Yoonga z Malajsie. Ve sprintu obsadil Enge šesté místo.

Skvělá...
..práce Tome! Držím pěsti do dalších závodů!!
0/0
2.4.2006 19:10

ToddBertuzzi

Tak huráááááááááááááááááá
Konečně hulič vyhrál. Porazil Pakistánce a Indy v nějakým arabským oblastním přeboru .....
0/0
2.4.2006 17:38

Tlusta_Teta_Berca

Re: Tak huráááááááááááááááááá
Ale my uz prece davno vime, ze jsi hloupy. Proc nam to tedy dokazujes porad znova a znova? ;-)

A1
co to je za zavody? Siditko pro odpadliky co se neuchytili jinde?
0/0
2.4.2006 12:26

ACSF

Re: A1
To asi těžko ty inteligente. Např. za USA jezdil na začátku sezóny Scott Speed kterej pro tvojí informaci jezdí dneska F1 a většina dalších jezdců jezdí špičkový motoristický soutěže.
0/0
2.4.2006 13:14

Re: Re: A1
O A1 kromě vysílání na Galaxii Sport nikde ani vidu ani slechu. Soutěž , která nikoho nezajímá ....

Simakj

A1 je o dost lepší než F1... já si nemůžu pomoct, ale F1 už mě tenhle rok vůbec nebaví... a to jsem ji předtim sledoval stále

???
To snad nemyslíte vážně, že Yoong je v Šanghaji domácí...Neškodilo by mrknout občas do atlasu
0/0
2.4.2006 12:10

ACSF

Re: ???
Nevim jak je to v tom textu ale Yoong byl jedinej jezdec ze startovacího pole co už tam někdy v životě před tímto závodem jel..