Třetím německým vítězem SP běžců je Angerer

Německý běžec na lyžích Tobias Angerer vyhrál hodnocení Světového poháru a navázal na krajany Teichmanna a Sommerfeldta z minulých dvou let. Angerer sice ve volné padesátce na Holmenkollenu nebodoval, ale dva závody před koncem sezony má náskok 247 bodů. Závod vyhrál Švéd Södergren, nejlepší Čech Milan Šperl byl sedmnáctý.

RidicTatry613

Skoda Magala
tahnul jako kun a za to co cely rok predvadel si to treti misto zrovna v Oslo zaslouzil. Skoda.....

,.,
Cotrer nedojel vůbec?Se ani nedivím, protože ten jeho běh byl stejně rychlý jako chůze servismanů kolem trati. Tak zvláštní závod jsem snad ještě neviděl.
0/0
11.3.2006 15:45

Sanibel

Magál
Magi byl do 40.km pořád na třetím místě, pak asi těžce vytuhl. Do té doby taky vedl Piller Cottrer, ten pak nedojel vůbec.....