Řezáč skončil ve Vasově běhu čtvrtý

Těsně za stupni pro nejlepší skončil v nejslavnějším dálkovém závodě světa, Vasově běhu na 90 km klasicky český běžec Stanislav Řezáč. Ve švédské Moře finišoval vítěz loňského hodnocení seriálu FIS Marathon Cup jako čtvrtý. Závod, zařazený do seriálu Světového poháru, vyhrál Švéd Daniel Tynell.

ygg

Podle mě...
by takový typ závodu, a teď nemyslím bruslení, jako byla 50 na OH nebyla moc pro něj...ale nevím...protože jak se tam courá ta smečka a všichni se cca 47km vezou...myslíte, že by měl na to něco udělat ve finiši? Já se ptám! Ne že to zpochybňuji..ale možná by v té klasice něco udělal v tomhle typu závdu... Rozhodně si ale myslím, že pokud se někde, MS či ZOH, pojede 50km klasicky, on by tam být měl.. A to 4. místo je velmi slušné!!!! Stejně...90km klasicky...to bych se pos.al...tak možná za víkend...prodloužený
0/0
5.3.2006 19:14

Naomakmeki

Jenomže,..
na MS v Sapporu stejně 50tku nepojede , i kdyby se běžela klasikou. Podle mne je to typ závodníka který potřebuje větší vzdálenost nad 60 km.
0/0
5.3.2006 17:29

jizerman

Re: Jenomže,..
Ty ses taky chytrak,co??? Podivej se na Rezacovi vysledky. Najdes nejedno celni umisteni na padesatce. Myslimze s Koukalem jsou u nas jednoznacne nejlepsi. Jen at ho nechaji reprezentovat. Je to ostuda, jak na nej kaslou.
0/0
5.3.2006 19:01

Naomakmeki

Re: Re: Jenomže,..
když se běží klasikou, je to zas na úkor Koukala a naopak.
0/0
5.3.2006 20:05

-Bary-

Výborný čtvrtý místo
Hlavně pohled do cílové rovinky, kde "sprintují" čtyři borci, náš je mezi nimi a pak dlouho nikdo. I když už byl třetí, v té době to moc lidí nezaznamenalo, naopak teď k tomu byla upírána velká pozornost a my můžeme bejt rádi, že jsme v závěrečném finiši mohli vidět českýho borce.
0/0
5.3.2006 16:11

mafan

prekvapko
jj sou to borci..jen me prekvapilo ze se na stupne vitezu neprosadili nejaky zavodnici ze svetaku..pac prej taky startovali..asi to s tema soupazema bude pravda:)))

Re: 90 km,..
sprint to byl víc než slušnej, koukal jsem na to na Eurosportu a říkal si kde Ti chlapi berou tolik enrgie po 4,5 hodinách běhu. Jinak se mi nezdálo že by to bylo až tak rovinatý kopečky tam chvilkama byly, samozřejmě ne takový jako na olympiádě, ale stejně musím smeknout 90 kiláků uběhnout na lyžích za 4,5 hodiny, to smekám
0/0
5.3.2006 14:37

petyo

Re: Re: 90 km,..
Na 90km jsou běžné i časy kolem 3h a 50minut, ale to musí být zmrzlá stopa. Letos napadl čerstvý sníh.
0/0
5.3.2006 15:30

Bjoern Einar Aarne Broathen

Řezáč...
4. místo - docela slušný, ale Koukal by mu dal na prdel .
0/0
5.3.2006 13:06

Re: Řezáč...
...tak sorry, nedal, běžela se klasika .
0/0

Naomakmeki

Re: Re: Řezáč...
, je vidět že máš opravdu přehled. Dej si pozor, ať si neublížíš.

teda
je to borec . Stejně jako ti další, co se toho zúčastnili a doběhli. 90 km na běžkách by mě asi zabilo

záznam
bude nekde mozné videt alespon pár minut sestrihu? Nevím jak probíhal závod, myslím, ze cekal víc, ale - jede to 18.000 lidí, to je furt dobré místo, ne? Stejne blahopreju
0/0
5.3.2006 12:57

Lippy

Re: záznam
Eurosport ale prenos zadna slava,snad krome startu jinak skoro furt ukazovali toho vedouciho Sveda