Za ránu laufem dělá Vítek dobré skutky

Svými smolnými závody už je pověstný. Jejich seznam je dlouhý. Jako poslední v něm figuruje stíhací závod v Ruhpoldingu. Zdeněk Vítek na trať vyrážel jako dvacátý. Finišoval na 41. pozici - po dvou nečekaných "kolizích". "To jsem celý já," směje se bronzový medailista z MS v Chanty Mansijsku 2003.

bozeman

Zdenda má i úspěchy!
Jsme velice rádi, že má Zdenda i tolik zastánců. Pro všechny, kteří mu fandí připomínáme, že mimo jiné je Zdenda také Mistr Evropy, několikrát vyhrál závod Světového poháru a je Mistrem světa v letním biatlonu!
Přejeme Zdendovi a i celému českému biatlonovému mužstvu hodně úspěchů na ZOH v Turíně!

0/0
23.1.2006 10:00

Rikinojo

zdenda
jo, kdyby sport brali tímto stylem všichni, to by se žilo.
0/0
18.1.2006 21:08

modryteak

To je aspoň pohoďák
Takový přístup k vrcholovému sportu se jen tak nevidí. Snad se mu na olympiádě trochu zadaří, zaslouží si to, poslední závody (ty bez pádů) napovídají o slušné formě.
0/0
18.1.2006 15:04

pechyn

Bleky
co dodat proste komik a pohodar jak ma bejt! hodne stesti na olympiade zdendo:)
0/0
18.1.2006 1:06

bozeman

Re: Bleky
Máš pravdu - komik a pohodář! Ale kdyby jsi viděl ten monokl, co mu po té ráně zbyl!
0/0
23.1.2006 10:02

deynna

Bleky
To je cely on, nas Bleky...Tak snad si smulu vybral a v Turine do toho prasti bez kolizi ...
0/0
17.1.2006 20:06

Malý Slon

To je Blekota
Copak ho člověk může nemít rád? Ale až mu jednou vyjde závod bez průšvihu (ještě ho taky musí bavit :-)), tak se všichni nebudou stačit divit. On je prostě nevídaný úkaz.
0/0
17.1.2006 18:19

steinerjan

Re: To je Blekota
Pár takových závodů bez smůly se mu už povedlo, a byl z toho bronz na MS 2003. škoda, že v poslední době nemá vyrovnanou střelbu, ale v posledních závodech vykazoval značné zlepšení