Bauer skončil dvanáctý, zvítězil Angerer

Český běžec na lyžích Lukáš Bauer obsadil v závodu Světového ve Val di Fiemme na 30 kilometrů volnou technikou s hromadným startem dvanácté místo. Za vítězem Tobiasem Angererem z Německa zaostal o víc než sedm vteřin. Druhý skončil Jevgenij Dementěv z Ruska, třetí byl Pietro Piller-Cottrer z Itálie.

siv189

jo
Bylo to hromdně. Na to Lukáš není, on se vždycky udrží, ale má slabší finish. Stejně myslim, že tyto hromadné starty posouvají lyžování jinam. Příjde mě to dost nudné. Co jsme zatím viděl vždycky se udrží skupina...doufám že se tak postupně nepojedou všechny závody.
0/0
14.1.2006 13:35

CCblue

Re: jo
Souhlas, 3 km před cílem byla pořád 25-členná skupina, celkem dost nuda, kterou ani záverečnej sprint nevylepšil.
0/0
14.1.2006 13:58

Ludánek Homolka

7 vterin na...
... 30 km, to skoro nic neni. Lukas je good. Musel to byt asi hromadny, pekne naslapany dojezd. Nevidel jste to nekdo?
0/0
14.1.2006 13:02

mjfox1

Re: 7 vterin na...
Já to viděl. Lukáš je borec, ale dneska bylo jasný že na bednu nemá. I když byl místy kolem 20 km páty, pořád spíš dotahoval. Je to ale 30 km a na olympiádě bude 50 a to bude snad jiné. Tyhle hromadný dojezdy je dost loterie. Jsem zklananej spíš z Martina. Jinak Šperl a Magál velmi dobře. Štafeta bude zajímavá.