Co si vybavíte z roku 2005?

Kdo vstřelil ve finále hokejového mistrovství světa proti Kanadě branky českého týmu? Kdo vyhrál basketbalovou NBA? Kde v loňském roce získala běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová titul mistryně světa? Jste sportovní fajnšmekři? Přesvědčte se o svých znalostech v testu, který připravila MF DNES.

neotom

23
23, špatně kde vyhrála Neumannová MS, dal jsem Hochfilzen a střelkyně vítězného koše na ME basketbalistek jsem dal Machovou

:-)))
Nejvíc mě pobavila otázka: Kdo vyhrál Florbalovou ligu? Kde redakce přišla zrovna na FBC Hamsters Vysočany.  Nyní hrajou Pražský přebor divize II. Takže loni vyhráli ligu a teď hrajou jen přebor. Takhle se to dělá.  Redakce, prosím, kde jste na ně přišli? GO Vysočany, GO!
0/0
2.1.2006 12:35

pedr64

Re: :-)))
kolik lidí asi sleduje florball? já jako venkovan neznalý pražských poměrů jsem to musel tipnout, stejně jako jiní tipovali zase v jiných otázkách. Třeba ten Vilda Jakub byl pěkný odkaz na ztěžejní roli Marka Vašuta.
0/0
2.1.2006 12:45

ALLDAER

Re: Re: :-)))
Mě hlavně nejde do hlavy, jak na ně přišli?  Hrával jsem za tento klub, již od první sezóny po založení (rok 1994). Nikdy nehrál první ligu a kromě lidí, kteří se v tom tady v Praze pohybují, tak je nikdo nemůže znát. A teď najednou taková darda. Myslel jsem, že spadnu pod stůl.
0/0
2.1.2006 13:11

Melancholik34

Tak zatím vedu :-)
24, čekám na pana vševědoucího :)....nechal jsem Ullricha vyhrát Závod míru, jinak v pořádku...