Doktor vyhrál posedmé Světový pohár

Rychlostní kanoista Martin Doktor vyhrál posedmé za sebou Světový pohár. Titul si na závěrečné regatě v Záhřebu pojistil už v sobotu, kdy zvítězil na kilometrové trati. O den později dvojnásobný olympijský vítěz z Atlanty triumfoval na sprinterské dvoustovce. Prohrál pouze na 500 metrů s Australanem Martinem Marinovovem, a skončil na této trati druhý. Sobotní kilometr Doktor navíc vyhrál v nejrychlejším čase historie 3:47,59 minuty.

zavináč

Tak už kurňa diskutujte, vocasové.
0/0
9.7.2003 14:02

František Koudelka STS Chvojko

Doktor vyhrál
Doktor je bezesporu dobrý závodník a kanoistika ho živí. Kdyby se jezdila na jednotlivých podnicích finále B, pokaždé by vyhrál. Tahle vítězství ve SP by se podobají případným vítězstvím Alonsa, kdyby nezávodil Michael, Raikkonen a Montoya. Takže na MS se uvidí. Hlavně ať po případném neúspěchu nepíší v Pardubických novinách jako vloni, že sezemický kanoista přece vyhrál po sedmé po sobě SP, takže musí být dobrý! Doktor takovou publicitu nepotřebuje, je dobrej, je nejlepší - bohužel jen v B finále. Go Opalev!