Pepino dělí jedna výhra od titulu

Třetí finále florbalové ligy gradovalo ke konci zápasu. Závěrečných deset minut lépe zvládlo hostující Pepino Ostrava, které díky čtyřem gólům v poslední třetině strhlo vítězství na svoji stranu. Nad Tatranem Střešovice vyhrálo ve vyrovnaném střetnutí 5:3 a ve finálové sérii vede dva jedna na zápasy. V neděli po poledni už může slavit titul, ovšem předtím musí ještě jednou v hale Sparty vyhrát. Začíná se v 10.30.

Sav

FBC JE NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍ
FBC OSTRAVA, FBC OSTRAVA...HEJ HEJ.........
PEPINO JE NEJLEPŠÍ!!!!!!!!
0/0
13.4.2003 9:50

J.

Tatran byl lepší
Tatran předváděl po celou druhou a třetí třetinu kombinačtější a hezčí florbal. Bohužel jeho střely byly vyráženy ostravskými obránci a k brance se jich dostalo minimum. Pepino dokázalo využít rychlé protiútoky a tím se domácím vzdálilo. Vítězství by mělo patřit tatranu, ale chybělo mu štěstí. Doufejme, že v dalších zápasech se umoudří a vybere si ten lepší z týmů.
0/0
13.4.2003 0:01

NoCo

Re: Tatran byl lepší
To jo, Tatran se hodne snazil, ale nemeli strelecke stesti. Bylo to docela vyrovnane utkani. Ze zacatku melo navrch Pepino, pak se to obratilo. Ale jak vedli,tak mohli betonovat a vyrazet na brejky. Vyplatilo se to. Dobry zapas to byl.
0/0
13.4.2003 0:35

Finta

Re: Re: Tatran byl lepší
Čerte, neblázni...
vždyť ten zápas kontrolovalo Pepino. Tatran prostě neměl individuality, který by ten zápas strhly. Skružný navíc nechal sedět Očise (do té doby jasně nejlepšího hráče na hřišti) a už nebyl kdo by Pepino aspoň trošku potrápil. navíc se nedařilo Jurovi.... A navíc, moc dobrý zápas to nebyl... Spíš byla bezva atmosféra.
Pepino vyhrálo zaslouženě a je v laufu, to každý viděl... nemyslíš.. ? :o)
Jestli zítra Tatran nedá první gól, tak těžko tu sérii otočí. Přesto věřím, že se to ještě přestěhuje do Ostravy. Na penalty zítra vyhraje Bolek.
Čus Finta
0/0
13.4.2003 1:41

Nabel

Re: Re: Re: Tatran byl lepší
Přesně.Tatran rozhodně nebyl lepší a měl štěstí,že FBC nehrálo celý zápas tak jako na začátku.Nesouhlasím ale,že to nebyl dobrý zápas.Byl to parádní florbal
0/0
13.4.2003 12:53

kolos

Finto, Finto, ty seš úplně mimo. Očkay seděl právě pro to , že byl mizernej, zápas to byl super a včera jsi viděl, že první gól moc neznamená.Nazdar Kolos