Holubcová zůstala pod stupni vítězů

V závodě na 12,5 kilometrů s hromadným startem vrátila běloruská biatlonistka Olena Zubrilovová Kateřině Holubcové porážku z vytrvalostního závodu. Tentokrát však nešlo o zlato, ale jen o čtvrté místo. Poslední soutěž žen na mistrovství světa v ruském Chanty Mansijsku vyhrála domácí Albina Achatovová před krajankou Světlanou Išmuratovovou a Sandrine Baillyovou z Francie. Česká reprezentantka Holubcová v cíli na pátém místě ztrácela 35 a půl sekundy na vítězku, když minula jeden terč. Dále čtěte: Holubcová je mistryní světa na 15 kilometrů

Stréc

Cratuluji, výborné to bylo i dnes.
0/0
22.3.2003 17:47

Olle

To Zanzibar - máš pravdu,a v SP na 8.místě,to je důkaz skvělých výkonů ...
... po celou sezónu. Jenom teď přemýšlím,že si K.H. nasadila laťku hodně vysoko a příští rok - no,těžko může být o moc lepší,protože letošní výsledky jsou skvělý - no,kdo umí,ten umí,a my ... to můžeme jenom obdivovat.
0/0
22.3.2003 16:41

Zanzibar

Super vysledek
Katerino, cely tyden byl jednim slovem super. 2 medaile a paty misto to je pro nas biathlon jako sen