Koukalovi se sprint v Norsku nepovedl

První start po zisku titulu světového šampiona Martinu Koukalovi nevyšel. Při sprintu Světového poháru český běžec na lyžích, který o víkendu na MS triumfoval v maratonu na 50 kilometrů, nepostoupil z kvalifikace. Z vítězství na 1500 metrů dlouhé trati se nakonec na radovali Bente Skariová a Haavard Bjerkeli z Norska. Koukal skončil osmatřicátý, časem o 10,38 vteřiny horším, než Bjerkeli. Ten vítězil i ve čtvrtfinále, semifinále a ve finále o jeho triumfu rozhodla cílová fotografie.

J.V.

Ach ti novináři
Mě to vážně štve. Martin nikdy nebyl žádnej excelentní klasik, a to ani ve sprintech. Co proboha ti "novináři" čekaj? Že teď už bude pořád vyhrávat? V ČT dokonce zahájili tím že zklamal při závodě ve sprintu .
0/0
7.3.2003 7:33

Jax

To nevadí!!!
To co Kukin předváděl na MS to byla prostě radost pohledět!!!A navíc on říkal,že je slabší v klasice.Kukine další závod bude do 10. místa.Ať se daří!!!