Holubcová doběhla šestá

Dobře začala Kateřina Holubcová finále Světového poháru biatlonistek. Ve sprintu na 7,5 kilometru, kterým ve Švédsku program začal, neminula terč a doběhla šestá. Po třetím místě v lednu v německém Oberhofu je to její druhý nejlepší výsledek v sezoně a v průběžném pořadí si polepšila o místo, je čtrnáctá. Vyhrála dvojnásobná olympijská vítězka Kati Wilhelmová z Německa, která při střelbě neminula a porazila o sedm vteřin další bezchybnou střelkyni Olenu Zubrilovovou z Běloruska. Třetí byla v cíli i s jedním trestným okruhem Uschi Dislová.

Olle

To Katka - máš pravdu,na tom Dratchevovi už jsme se jednou shodli,...
.... jeho technika běhu není nejlepší (v porovnání s F.Andresenem a O.E.B.,např.), dohání to tempařsky a přesto je rychlejší než oni - to je min.podivný. Uvidíme co dál,MS je až za 4 týdny,tak ... uvidíme. Dále ti dva naši jenom potvrzují,že oba patří do světové patnáctky, ale na medaile na MS to asi stejně nebude,je tam hodně velká tlačenice. Ještě nevím,proč nejel Olle Einar Björndalen,doufám,že jen odpočíval,ne onemocněl. Měj se.
0/0
21.2.2003 7:20

Katka

Re: To Katka - máš pravdu,na tom Dratchevovi už jsme se jednou shodli,...
Někde jsem četla, že měl Olle nějaké zdravotní komplikace, ale snad nic vážného. Někde jinde jsem zase četla něco o astmatu? Je to možný? Nevím. Ale včera startovat měl, měl mít číslo 18, ale na poslední chvíli byl stažen. Jo a Dratchev měl včera fakt nejrychlejší čas, dokonce lepší než Frode a to už fakt není normální...
0/0
21.2.2003 9:34

Katka

Skvělý!!!
Z dnešních výsledků mám fakt radost. Zdeněk Vítek se teď po té pauze vrací do skvělé formy (Katka Holubcová v ní více méně pokračuje celou sezonu...), což je před blížícím se mistrovstvím světa super. Akorát se mi vůbec nelíbí, co předvádí Dratchev. Je mu šestatřicet a ...
0/0
20.2.2003 16:33

bjerndi

Re: Skvělý!!!
Máš fakt pravdu, našim to jezdí fakt dost slušně.Zajímalo by mě proč nestartoval OLE EINAR, doufám, že není nemocnej.Dratchev jezdí fakt mnohem rychleji než kdy jezdil, ale nerad bych se pouštěl do spwkulací bez důkazů.
0/0
20.2.2003 22:48

korek

Re: Re: Skvělý!!!
Ole nejel, protožš to nepotřebuje. Poiree hlásil dopředu, že nepojede, tak si Ole dal taky pauzu. Ole je fakt nejlepší, ale Dratchev neuvěřitelně lítá. Takhle rychle nebruslil ani okolo roku 95-96, kdy byl jeden z nejlepších v SP. Ale taky nechcu spekulovat. Jinak gratulace Katce a Zdenkovi. Je důležité, že Vítek se rychle vrátil do první 30, která jede hromadný start. Vlastně 3 závody ho zvedly z 35. na 23. místo. Ale je to jen o tom, že byl schopný se trefit i na stojce. Doufejme, že mu to vydrží
0/0
21.2.2003 0:47

BigApple

No, myslim, ze ohledne Draceva je to jasne celkem vsem, kdo maji oci...v sestatriceti uz se fakt normalnim zpusobem neda v rychlosti behu ziskat desitky vterin i minuty oproti predchozim letum. Ledaze by mel naky kouzelny lyze...haha.