Kuriozity: 149 vlastních gólů i smrt ve fotbale

Nezvyklé divadlo připravily basketbalistky bratislavské Istrobanky divákům v Košicích. S místní Deltou v lize po 11 minutách prohrály 0:78. Tým totiž přijel k zápasu pouze s pěti hráčkami. Po 34 vteřinách se zranila první, v šesté minutě vypadly další dvě. Zbývající dvojice na palubovce ukončila úvodních deset minut prohrou 0:72. V první minutě druhé čtvrtiny za stavu 0:78 musela po pátém faulu opustit hřiště čtvrtá hráčka. Rozhodčí pak zápas předčasně ukončili... Sport občas vykouzlí i kuriózní rekordy, trapasy nebo takřka zázračné výkony. Jaký byl také rok 2002?