Kapitán tenistů nechce být Američan

Viditelný pro konkurenci, nenápadný pro publikum, takový je jeden z nejúspěšnějších českých tenistů, Cyril Suk. O dva roky mladší sourozenec slavnější Heleny se stále drží ve světové špičce čtyřhry. S výjimkou loňské sezony vyhrává od roku 1991 pravidelně aspoň jeden turnaj ročně. Ekvilibrista u sítě, zkušený dříč s vynikajícím postřehem a citem pro míč. Spolehlivý a nekonfliktní typ. To Sukovi vyneslo nejen pět grandslamových titulů a téměř tři miliony dolarů na turnajových odměnách, ale také kapitánskou židli v prestižním Davisově poháru. Premiéra ho čeká v únoru proti Rusku.

Pane Suku, lzete!
Vy pisete: "Ja vyhral mistrovstvi republiky i federace zaku do 12 let..." To neni pravda! Podivejte se do dokumentu. Lzete.
0/0
9.12.2002 1:34

Libor

Re: Pane Suku, lzete!
To bylo první co jsem si všiml také, když měl Cyril Suk 12 let, tak mistrovství jestli mne paměť neklame vyhrál Marcel Walter, až ve svých 14 byl mistrem republiky a federace Cyril Suk.
0/0
9.12.2002 6:55

Günther

Re: Re: Pane Suku, lzete!
No, myslím, že smysl toho sdělení zůstal nezměněn. Cyril vyhrál mistrovství republiky, což za něj ani otec, ani matka udělat nemohli. To že si nepamatuje/spletl se/zalhal (nehodící se škrtněte) na tom moc nemění.
0/0
9.12.2002 12:35

Libor

Re: Re: Re: Pane Suku, lzete!
Smysl sdělení doopravdy byl nezměněn. Suk v dané kategorii patřil k nejlepším, jediné co bylo nefér, bylo to, že ten nejlepší v dané kategorii nemohl hrát na ME dané věkové kategorie a když měl Cyril 14, tak jeho největší soupeř byl zraněn, problém s koleny. Nelze však ubrat Cyrilovi Sukovi, že proslavil český tenis ve světě. Myslím si, že to byl jen překlep místo ve 14 tam bylo 12 letech