Formuli Renault čeká dramatické finále

Prvního prosince se rozhodne o vítězi prvního ročníku brazilské formule Renault, kterou do největší země Jižní Ameriky přivedl bývalý pilot Ligieru, Arrowsu a Sauberu Pedro Diniz. A finále to bude vskutku důstojné, neboť o titul budou bojovat hned tři závodníci. V desátém a posledním podniku se o primát poperou Lucas di Grassi, Allam Khodair a Sergio Jimenez. Rozhodl o tom nedělní závod na městské trati ve Florianopolis.

Autor

Článek je stprávně
Článek je dobře, má se to tak, že Thomaz narazil zezadu do di Grassiho a Khodaira donutil vyjet z trati. Di Grassiho se ale kolize až tak nedotkla a udržel si po ní třetí místo. Během závodu se však propadl a skončil pátý - viz. výsledky.
0/0
19.11.2002 18:47

Tom BARman

To je fak neuvěřitelný!
Pondělí 18.11.2002 15:57 - Ve čtvrtek přijede na návštěvu Slovenské republiky italský pilot formule 1 Giancarlo Fisichella. Odpoledne bude jezdec Renaultu k dispozici novinářům na tiskové konferenci v Bratislavě Další omyl. Tentokrát v rubrice "krátce". Tak do Blavy přijede Fisi. Hm, dobrý info. Ale odpoledne bude jezdec Renaultu k dispozici novinářům. Ale kterej? Trulli nebo Alonso? FISICHELLA JEZDÍ ZA JORDAN!
0/0
19.11.2002 14:24

Tom BARman

Jak to tedy bylo?
Thomaz narazil zezadu do di Grassiho a Khodaira donutil vyjet z trati. Di Grassi si i tak udržel třetí příčku, ale Khodair... 3. Gustavo Sonderman (G Force Motorsport) +4.343, 4. Allam Khodair (Dragao Motorsport) +5.523, 5. Lucas di Grassi (G Force Motorsport) +6.519 Zajímalo by mě, na jaké příčce di Grassi skutečně dojel. Podle mě dojel čtvrtý. V článku dle iDnes 3., ve výsledcích pod článkem 5. Takže si asi čtenář musí udělat průměr.