Jezdci týmu Pap Oil obhájili titul

Motokrosový tým Pap Oil Racing obhájil v Kaplici prvenství v domácím šampionátu družstev. Jan Zaremba, Jiří Čepelák a Václav Haas nasbírali v součtu pěti výsledků 20 bodů a o sedm porazili stejně jako vloni Orion Litomyšl, jehož barvy letos hájila belgická hvězda Patrick Caps. Třetí skončil Ladiex Náchod rovněž se ziskem 27 bodů, přičemž o pořadí rozhodlo vítězství Capse, bronzového jezdce z MS, ve druhé rozjížďce. Oporou vítězů byl Čepelák na hondě, který nejprve dojel druhý za Capsem a závěrečnou rozjížďku vyhrál.Před šampionátem v Kaplici

honza

Strijbos
 Proč nestartoval za Orion dlouho dopředu avizovaný Belgičan Strijbos?
0/0
29.10.2002 16:18

Nemůžu říct

Re: Strijbos
Bylo s ním daleko horší jednání než s Capsem a prostě se nedomluvili.Taky byl velký problém termín závodu.Tovární jezdci odevzdali po sezóně motorky a ted mají jakoby dovolenou a čekaj na nové.Caps už jel na modelu KTM 2003.Škoda,že se jelo i mistroství Rakouska,neúčast Machttlingera a Mausera také hodně oslabila Orion.Machttlinger se do Kaplice těšil a věřil si na tu to trať.Sestava Mauser,Caps,Machttlinger(Masařík) a Marek,Klouda,Masařík(Machttlinger) toby byli dvě vynikající družstva.
0/0
30.10.2002 4:40

Mech

bREUGELMANS
Orion měl smůlu v podobě Breugelmanse První rozjížďku nedojel a v druhé měl pád a probojovával se z konce start.pole.Sázka na něj Orionu nevyšla,ale Caps ukázal jak jezdí 3jezdec MS.