Šampionátu F1 zůstane sedmnáct závodů

V roce 2004 bude muset jeden ze závodů uvolnit místo v programu seriálu mistrovství světa vozů formule 1 pro Velkou cenu Číny. Šéf seriálu Bernie Ecclestone v pondělí podepsal smlouvu s vedením okruhu v Šanghaji a nyní prohlásil, že čínská Grand Prix nahradí v dosavadním programu jeden ze sedmnácti závodů. Číňané uzavřeli smlouvu na sedm let od roku 2004. "V kalendáři je sedmnáct podniků a tento počet se rozšiřovat nebude. Tudíž bude muset, bohužel, jedna z velkých cen udělat místo pro čínský závod v Šanghaji," uvedl promotér formule 1.

Celebrimbor

Pryč s Hungaroringem
Jen se obávám, že "Černý Petr" bude přidělen okruhu ve Spa. Jestli ano, tak pošlu Berniemu výhružný dopis!!
0/0
22.10.2002 17:57

Honza

Maďarsko
Doufám, že vyřadí VC Maďarska, protože nudnější závody, než jsou tam si už nedovedu představit. Tam byl F1 v uvozovkách předjela stěží i koloběžku, když šikovně blokovala cestu.
0/0
22.10.2002 13:34

Roman

Re: Maďarsko
Na druhou stranu je pro našince nejdostupnější. Jak vzdálenností, tak i cenou. A pokud se rozhodneš strávit víkend na závodech F1 je samotný závod jen taková třešnička na dortu.
0/0
22.10.2002 13:39

Kogo

Maďarsko to, bohužel, nebude, protože tam má Bernie zjištné zájmy na setrvání tohoto úděsného okruhu v kalendáři F1. typuju to na zrušení VC Evropy.
0/0
22.10.2002 13:54

maxula

Re: Re: Maďarsko
Taky si myslím , že Maďarsko to nebude , bylo by netaktické zrušit jediný závod v seriálu jež se odehrává ve východní Evropě.Byl bych taky pro zrušení VC Evropy , byla by to pro Berního asi cesta nejmenšího odporu,protože argument , proč se maj ject dvě VC v Německu určitě použije , myslím ,že to bude lepší než přetrhat tradici  u jiných klas.závodů jako třeba Spa , v každým případě to ,že je Hungaroring nudnou tratí , s tím lze než souhlasit,bohužel Bernie se už dávno a možná vlastně nikdy neohlíží a neohlížel na sportovní stránku ,ale za těma brejlema má jen dvakrát přeškrtlý eska.