Novák je v Madridu už v semifinále

Český tenista Jiří Novák vyřadil ve čtvrtfinále turnaje v Madridu Paradorna Srichaphana z Thajska a poosmé v této sezoně postoupil na podniku ATP mezi nejlepší čtveřici. Zároveň tak znovu přiživil svou šanci na účast v listopadovém Turnaji mistrů. V úvodním setu sehráli oba tenisté velice vyrovnanou partii, jediný brejkbol nabídl soupeři Novák a Thajec nezaváhal. V druhé sadě se začal více prosazovat jedenáctý nasazený Čech, s přehledem získával hry při svém servisu a vyrovnal na 1:1. V rozhodujícím setu prorazil Novák Srichaphanovo podání na 3:1 a utkání dotáhl k vítězství.

sigi

pro iDnes
zdravim vas.mam na vas prosbu nemohli by jste davat aktualne zebricek s komentarem jak je na tom jirka!!!dekuju moc.jirko tobe drzim palce at se na turnaj mistru dostanes!!!