Radcliffeová zaběhla maraton v rekordním čase

Britská vytrvalkyně Paula Radcliffeová vytvořila na tradičním chicagském maratonu nejlepší světový výkon na trati 42.195 metrů a jako první žena se dostala pod dvě hodiny a 18 minut. Úřadující mistryně Evropy na deset kilometrů zaběhla v Chicagu vynikající čas 2:17:18 hodiny. Dosavadní rekord Catherine Nderebaové, který dnes druhá Keňanka vytvořila vloni rovněž na chicagské trati, vylepšila Radcliffeová o téměř minutu a půl. Závod mužů vyhrál Chalíd Chanuči. Rodák z Maroka, jenž před dvěma lety získal americké občanství, zvítězil v čase 2:05:56 hodiny.

jenda

Paula+Khalid
Jsou to bohové, takové časy se jenom tak pohromadě nevidí. Na Paulu se sice nedá při běhu dívat, ale ten čas !?!?! Jsem zvědav jak v budoucnu pohne na dlouhých tratích s tabulkama.
0/0
13.10.2002 23:27

Zajic Ales

Re: Paula+Khalid
no ja jsem ji dnes sledoval  v tv celou dobu a myslim,ze se na ni divat da,myslim,ze styl ma vynikajici!(zajici kolem ni bezeli mnohem horsim stylem.....)
0/0
13.10.2002 23:57

Miko

nazor
 Paula je opravdu skvela bezkyne a preju si aby ji ta forma kterou ma vydrzela. Myslim, ze ma na to aby hranici svetoveho rekordu posunuala jeste nize.
0/0
13.10.2002 20:27

shodam

fantazie ...
To je něco neskutečnýho... při prvním maratónu v životě minout světový rekord o 5 vteřin a při druhém ho o minutu vylepšit. Paula je prostě dábel :-)))