Brazílie české volejbalisty hladce přehrála

Čeští volejbalisté prohráli v úvodním zápase osmifinálové skupiny světového šampionátu v argentinském Santa Fé s jedním z favoritů celého mistrovství Brazílií 0:3. I když v některých pasážích dokázali se soupeřem držet krok, zejména při úspěšnosti servisu a důrazu v útoku za ním zaostávali a nedočkali se ani kýženého setu. V sobotu čeká český tým již podruhé na mistrovství Nizozemsko, jemuž mohou vrátit pondělní prohru ze základní skupiny. V neděli se utkají s Francií, do čtvrtfinále projdou jen dva celky.On-line reportáž z utkání

fan

..
Jakmile o něco začne v setu jít, tak jdeme do háje. Takhle psychicky slabý tým jsem nečekal.
0/0
5.10.2002 0:13

Razorback

Otazka ohledne pravidel
Co se tyce volejbalu, jsem laik, proto se omlouvam, ale - proc se volejbal na teto urovni hraje jen do 25-ti bodu? Tady v USA se volejbal povazuje prevazne za zensky univerzitni sport (jelikoz v poctu muzskych a zenskych sportovnich stipendii musi byt parita, a vetsina univerzit ma tym americkeho fotbalu, ktery tech stipendii sezere nekolik desitek), ale pokud vim, "zensky univerzitni" set tady ma bodu 30! Diky tomu jsou i zapasy delsi nez "smesnych" 66 minut co trval CZE-BRA zapas (coz se mi na kolektivni sport zda opravdu zalostne malo).
0/0
4.10.2002 23:58

Pajucha

příště bude líp
no......brazilejskej servis byl teda něco....ale přitom jsme se jich ze začátku tak drželi....a  ta koncovka třetího setu....vedli jsme 19:17 a pak....jsme to projeli......chjooo....snad se nám bude dařit lépe