I Nizozemci byli nad síly českých volejbalistů

Čeští volejbalisté prohráli i svůj druhý zápas na mistrovství světa v Argentině. Přestože stejně jako s Kubánci vyhráli první set, podlehli Nizozemsku 2:3. Svěřenci trenéra Velasca nevyužili ani jeden ze dvou setbolů ve druhém dějství, naopak Nizozemec Paulides hned z prvního zaznamenal eso a vyrovnal. Třetí set byl jasnou záležitostí soupeře českého týmu. Ten se pak v dramatické koncovce čtvrtého setu nenechal zatlačit a srovnal na 2:2. V rozhodující části však už byli Nizozemci lepší a rozhodli ji pro sebe v poměru 15:11. Češi tak zůstávají ve skupině F jako jediní bez vítězství a v úterý je čekají Řekové.Utkání jsme sledovali on-line

mikaso

měkké podání
Musím souhlasit s tím, že podání bylo velikou slabinou. Osobně mě ale překvapilo to, že Martin Lébl hrál i vzadu. Rozhodně to nebylo nejšťastnější rozhodnutí, jeho kvality jsou úplně někde jinde. Jakub Novotný hodně chyběl. Dubš nezklamal.
0/0
1.10.2002 14:33

Hnidopich

Sebevedomi
Myslím, že rozhodlo malé seběvědomí v rozhodujících okamžicích setů, přece jenom Holanďani mají takových zápasů za sebou už kopici. Snad to dnes vyjde.

0/0
1.10.2002 10:12

Holouš

Kde je Jakub a Polák
hned na první pohled je videt, ze chybí univerzál, Novák je smečař. šestka z ME se měla zachovat a trenér měl pouze pracovat na zdokonalení obrany hráčů.I tak dál věříme a fandíme Vám.

Vývoj...
Pokud porazíme Řecko 3:0, tak není co řešit. Osobně si myslím, že i 3:1 by mělo být dostačující. 3:2 bude tak na pomezí... A Od čtvrtfinále by čestý tým zářil. Myslím si, že na to má!!!
0/0
1.10.2002 0:11

weaktor

CHYBÍ NÁM JAKUB...
navíc chybí nám osobnost, chybí jakub novotný...
někdo, kdo se v koncovce nebojí rozhodnout a prostě do balonu kopne...

takovým hráčem byl dnes pro soupeře famózní GORTZEN, byl to v podstatě jeho zápas...
0/0
30.9.2002 23:24

Ari

Uplnej souhlas
Volejbalovej svaz si plati nejdrašího trenéra a ten to pak prokaučuje jak uplnej začátečník.Podání na setbol jak pampelička ve větru, je mi z toho smutno.Těžko by se soupěř zvedal za stavu 2:0

Re: klid
No Polák by to teda vytrh. Neztrácejte nervy, Kdo umí počítat tak ví, že 3:0 a 3:1 nám stačí na 3. místo, a když prdne Kuba, tak můžeme být i druzí.
Lepší hráče už nemáme, tak co!!!!
0/0
1.10.2002 9:00

weaktor

PODÁNÍ SE MUSÍ NA SETBALLY SOLIT ! ! !
je to hrozná škoda...

ale jestliže máme 1:0 na sety a 24-23 resp. 25-24, pak je POVINNOSTÍ našich hráčů podání solit a ne odevzdávat plachťákem, aby se nám balon v tu samou vteřinu vrátil pod nohy... =o(((

NIC NENÍ ZTRACENO, holanďané zmáknou i kubu, my 3-0 nebo 3-1 řeky a jsme tam... =o)