Volejbalisté v prvním utkání nestačili na Kubu

Špatně vstoupili do bojů na světovém šampionátu v Argentině čeští volejbalisté. V úvodním utkání nestačili na mladičký tým Kuby a podlehli mu ve čtyřech setech 1:3. Jediný set uhráli hned zkraje zápasu v dramatické koncovce v poměru 30:28, v dalším průběhu však nedokázali eliminovat tvrdý kubánský servis a prohráli 22:25, 19:25 a 23:25. K dalšímu utkání nastoupí ve městě Salta už v pondělí večer v půl deváté proti favoritovi skupiny Nizozemsku.Utkání jsme sledovali v on-line reportáži

Zvít?zíme
Klídek. I kdyby nevy?el náhodou je?t? n?jakej zápas, tak se dá postoupit ze t?etího místa. P?esto v??ím v dne?ní vít?zství.
0/0
30.9.2002 8:19

XX

FAVORITÉ .... chachacha
Názor českých komentátorů a novinářů: "Češi jsou největším favoritem tohoto mistrovství."
Skutečnost: ""
0/0
30.9.2002 8:00

Spin

Proč
Proč se pomalu vždy, když se řekne o repre ČR, že je dobrá (černý kůň) stane opak?

Pokemon-co to je?????
Doufám,že takových rádoby fanoušků je u nás co nejmíň.Doufám jen,že dnešní zápas s Nizozemskem bude o nečem jiném.Budu držet dál palce a protože volyš miluju a sám vím,jak je vrtkavý. Proto kluci hlavu vzhůru a bojovat!!!!!!!!!
0/0
30.9.2002 6:33

Pokemon

Umite hovno salati
To Vas klidne mohl trenovat Fanda Novak z Horni Dolni a vyslo by to na stejno a levnejc.
0/0
30.9.2002 4:25

Honza

Re: Umite hovno salati
Pokemone, Pokemone ty máš stejnou úroveň jako ten seriál...
0/0
30.9.2002 7:37

Honza

nic neni ztraceno
Nekdy to chce kus stesti. Kdyz pujde servis tak tu sance je. Tohle je jedinecna prilezitost k popularizaci volejbalu.  Cim dal se dostaneme tim vic kluku a holek bude v telocvicne.Dobrej tah svazu za zakoupeni televiznich prav. Ted uz jenom chce chtit vic nez souperi.Drzim palce.
0/0
30.9.2002 1:17

Ruda

podekovani komentatorum
umyslne sem vynechal zpravodajstvi abych nevedel vysledek utkani drive nez uvidim zaznam. Diky porazeneckemu komentari uz od sameho zacatku byl pro me vysledek "fakt prekvapko" - takze diky chlapi, udrzeli jste v napeti az do konce !!!
0/0
30.9.2002 0:28

DASTY

Re: podekovani komentatorum
V tomhle názoru tě chci podpořit, protože výkon komentátorů byl naprosto stupidní. Sakra když už to dávaj ze záznamu tak proč jsem dopředu před každým balónem věděl jak to dopadne a o setu a výsledku jako celku ani nemluvě. A i 5 minutový rozehrávání před zápasem jsme viděli ale 3 set vůbec...... To už s příchodem p.Černého do sportovní redakce máme tento výkon přenosu brát jako standard???? Přesto věřím že dnes Holanďany vykostíme. Společně dotoho!!!