Enge doplatil na soupeřovu chybu

Tomáš Enge doplatil v předposledním závodě sezony formule 3000 ve Spa na neopatrnou jízdu svého největšího soka v boji o titul Sebastiena Bourdaise a přišel o celkové vedení. Zvítězil Giorgio Pantano právě před Bourdaisem. Čtvrté místo však ponechalo Engemu reálnou šanci na mistrovský titul. Stačí, když za čtrnáct dní, v posledním závodě v Monze porazí Bourdaise a Pantano nezíská o sedm bodů více než on. Závod jsme sledovali v on-line reportáži

Pepa Jetel

Nechame se prekvapit
Monza, 1. zatacka po startu. Bourdais narazi do Engeho a oba jsou vyrazeni. Pantano dojizdi na 2. miste. Bourdais je mistrem. Ucenlivy chlapec, jeho ucitel uz je 5x mistrem sveta F1....
0/0
2.9.2002 8:29

Honza

Re: Nechame se prekvapit
brzdi, chlapečku, Schumacher neco obcas posral ale je to nejlepsi pilot F1 at chces nebo ne !!
0/0
3.9.2002 12:28

Miloš

Podvodník Bourdais
Bourdais si byl až moc dobře vědom,že když nezlikviduje Tomáše,který se před něho dostal do čela závodu hned po startu,tak už ho nedohoní a Tomáš se stane mistrem světa.

stejně je to jedno !
stejně je to už jedno kolikátý bude Enge celkově protože F1 jezdit nikdy nebude,Charouzovi vysichá zdroj peněz a bez peněz do F1 nelez,navíc prý příští rok nebude F1 ani na primě taky kvůli panu Charouzovi.Enge prý bude jezdit akorát nějaké zaprděné DTM.
0/0
1.9.2002 14:26

Martin

Demolice T.E.
Když si spočítám všechny Engeho body,které ztratil kvůli idiotům,kteří jezdí závody F3000 tak je jasné kdo tento rok už vyhrál,každopádně věřím,že v Monze Tomáš ukáže kdo je nejlepší.P.S. snad
0/0
1.9.2002 11:51

z nadhledu

Re: Demolice T.E.
Mysli ty pako,Enege by vyhrál jen když bude na trati sám aby se ho náhodou někdo nedotkl jak v basketu.

odpověď Lutherovi 00
Tož tos to prde moc nezhodnotil. Pokud nemáš co dodak k prasárně toho francouze, radši nic nepiš. Omluvou ti je, že pořád ještě nemáte satelit, a nemůžeš závody sledovat v televizi. Řekni mamě, ať objedná obálky a pustí peníz na pořádný satelit. Šak nějaký kapesníkoví román se tam taky najde. Čau strýc Míc