Praha v boji s Tretrou bodovala

V souboji dvou největších domácích atletických mítinků podal Odložilův memoriál proti favorizované ostravské Zlaté tretře statečný výkon - na Julisku našlo cestu zhruba deset tisícovek diváků, kteří vytvořili závodníkům skvělé sportovní prostředí. Odměnou jim byly hvězdy - třeba překážkáři Brit Colin Jackson, Kubánec Anier García či olympijský vítěz na 1500 metrů Noah Ngeny z Keni. Ale i dva národní rekordy tyčkařů Adama Ptáčka a Štěpána Janáčka v hodnotě 576 centimetrů. Diváky roztleskalo i několik dramatických doběhů, v nichž se ukázali domácích atleti.

Dag

atmosfera a kvalita ?
jaka atmosfera a kvalita ? byl vubec autor clanku na stadione ve Vitkovicich ? asi ne... to by jinak nepsal do tohoto sloupku, ale do nejakach NOVIN...
0/0
20.6.2002 9:50

JiTi

Kvalita závodu
Nějaký ten závod jsem odběhnul, ale nepořádek okolo startovního čísla v běhu na 10km. To snad by se stát nemělo. Před závodem probíhá prezentace,  kde se taková náležitost kontroluje a běžec není vpuštěn na dráhu bez patřičného čísla. Kontrola přítomnosti a čísel probíhá ještě před samotným startem, takže s tímto jít do boje o Grand Prix? Na MČR se mnohdy nepřipustí závodník k závodu za pozdní příchod, v zimě a dešti je nucen se svlékat a na dráze pobývat dobu do startu bez oblečení, kde ještě může 2-5 minut držet svaly v teple.
Kdyby to byl ojedinělý zjev, ale dohadyy rozhodčích a kvalita televizního přenosu, závisející od informací pořadatelů?! Je nutno se učit.