Florbalistky Tatranu byly vteřiny od triumfu

Osmadvacet vteřin od titulu byly florbalistky Tatranu Střešovice. Ve druhém zápase finálové série proti obhájci titulu z Liberce vedly Pražanky 4:3 a mistrovský pohár měly na dosah. Liberec však stihl srovnat a v poslední minutě prodloužení rozhodnout. Tatran v tu chvíli přišel o náskok, který získal vítězstvím v prvním zápase finálové série v Liberci. Psychická výhoda se dostala na stranu hostujících florbalistek. A ty ji ve třetím, rozhodujícím boji o titul dokázaly na palubovce Tatranu Střešovice proměnit v obhajobu prvního místa.

Divak

Rozhodci
Kdo to videl, musi mi dat za pravdu. 28vterin pred koncem sporna standartka v brankovisti Tatranu (vyrovnani na 4:4) a necelou minutu pred koncem gol nohou Liberce (vitezny). Proc piskaji tak spatni rozhodci, jako Mudra s Dolanskym jsou, finale ligy zen??? Nakonec se ukazalo, ze to byl rozhodujici okamzik celeho finale...