Ulihrach byl strašně zklamaný

Zklamaný Bohdan Ulihrach se chvíli dostával z druhé pětisetové porážky během tří dnů o samotě. Dokázal z 0:2 na sety vyrovnat a v rozhodující sadě byl blízko výhry, ale rozhodující zápas proti Francouzi Santorovi ve čtvrtfinále Davisova poháru mezi Francií a Českem do vítězného konce nedotáhl. "Jsem strašně zklamaný. Byl to asi můj nejdůležitější zápas v kariéře," řekl sedmadvacetiletý hráč. "Možná k výhře chybělo jen trošičku," posteskl si Ulihrach. Poprvé v jeho sedmiletém působení v Davisově poháru na něj vyšel pátý zápas, který rozhodoval o konečném výsledku.

John Mc. Enroe

prohrál, protože si nevěřil
Bohdan není vítězný typ.Kdyby byl,musel by vyhrát ve třech setech.Po tie breaku v I. setu jsem byl přesvědčen,že prohraje a v 5 setu za stavu 3:3 to potvrdil. Ten malej Santoro byl horší ve všech úderech mimo lob,ale věřil si a to rozhodlo.Z Bohdana nikdy nebude hráč světové třídy,protože si nevěří.Škoda. Tenhle syndrom nedůvěry ve vlastní sílu je pro naše sportovce typický (a nejen pro tenisty.)