Cesta Karviné za obhajobou začala vítězně

Cesta házenkářů Baníku Karviná za třetím titulem v řadě v úterý začala. A začala vítězně. V úvodním semifinálovém zápase Karvinští porazili Zubří 34:21 (16:13). Ve středu se v Karviné hraje druhý zápas, začíná se opět v 17 hodin. Hosté se drželi první poločas. Po třiceti minutách prohrávali jen o tři branky, přestože Karviná hrála v nejsilnějším složení. „Nám naopak chyběli Kiriljuk a Pavlík,“ řekl zuberský trenér Jiří Mika. „V první půlce to bylo dobré, pak jsme tradičně ztratili sebevědomí.“

Severka

Hattrick
Třetí vítězství v lize i interlize je na cestě!Už se těším na ligu mistrů doufám že letos postup neunikne,no bude také hodně záležet na losu.Hlavně udržet družstvo nebo ještě posílit.Doufám že ČT bude opět vysílat záznamy!!!!!Hlavně jak je v přímém přenosu Dukla s nebezpečnými Košicemi to špil jak prase!!!!!!