Panizzi zvítězil v Korsické rallye

(Od zvláštního zpravodaje iDNES) Francouz Gilles Panizzi s Peugeotem 206 WRC zvítězil v Korsické rallye, třetím podniku mistrovství světa. Triumf francouzské značky dokonali druhý Fin Marcus Grönholm a třetí úřadující mistr světa Brit Richard Burns. Panizzi vyhrál svou čtvrtou světovou soutěž, podruhé to byla právě Korsika. Z trojice týmu Škoda Motorsport dojeli do cíle Fin Toni Gardemeister, jako dvanáctý a Roman Kresta dorazil jako čtrnáctý. Pro českého mladíka je to historický okamžik, neboť poprvé dokončil světovou rallye. Švéd Kenneth Eriksson s další Octavií WRC odstoupil dnes dopoledne pro technickou závadu vozu.2. etapa Korsické rallye - ZDE1. etapa Korsické rallye - ZDE

Koudelka

To Vam staci hodne malo
Pokud je pro Janebu uspech ze Kresta dojel se ztratou 15 minut na viteze do cile v dryhe desitce, tak to maji na tovarni tym hodne male naroky. Jestli nekdo dojede 14. nebo vubec je uplne jedno. Zvlaste pro tovarni tym WRC.
0/0
10.3.2002 21:59

Geroc

Korsika
Tak 12. a 14. místo, po třech soutěžích nemá škodovka ani umolousanej bodík. Prostě by v Motorsportu měli pochopit že z Octávie se vyhrávající WRC udělat buď nedá nebo to už neumí. Je to auto do počtu, jinak se taky říké křoví.