Řezáč byl na Vasově běhu dlouho v čele

Až osm kilometrů před cílem skončil útok dálkového běžce na lyžích Stanislava Řezáče na vítězství ve slavném Vasově běhu na 90 kilometrů ve Švédsku. I když nedotáhl svůj únik do vítězného konce, přesto se sedmým místem postaral o nejlepší výsledek českého lyžaře v historii slavného závodu. Běh klasickou technikou na trase ze Sälenu do Mory nakonec získal domácí běžec Daniel Tynell. Druhý skončil Nor Jörgen Aukland a třetí doběhl další švédský běžec Oskar Svärd.

Pavel Masek

ùspech Rezáce
Chtel bych mu jen poblahoprát.
Bezel jsem letos Vasák poctvrté, ovsem pokazdé jen jako turista s casem pod 10 hodin.
Je neuveritelné, co dokáze bez podpory, kterou mají místní bezci po trati. Zkusil udelat, co udelat pred ním Botvinov - risknout jet sám na sebe, a skoro to vyslo.
Jen bych chtel vedet, zda má nejaké rozbroje s lyzarským svazem. Jeho nominace na olympiádu, jen na jednu disciplínu (50km) by urcite nebyla vetsí ostudou, nez vetsina jiných nominací.

Re: ùspech Rezáce
Pane Masek o nominaci Standy na OH nemuze byt zadna rec laufi jsou neco uplne jineho a nehlede nato,ze Standa mel tolik prilezitosti na svetovych poharech a vzdy se stejnym vysledkem tezko se dostal 100 mista jeho nejlepsi vysledek je kolem 50 misna na svetovem poharu a to jenom jednou. Dokonce dostal velkolepou prilezitost startovat na MS v Ramsau na 50km klasicky a vysledek byl tragicky.Nehlede na to ,ze Standa nikomu neveri a zadneho trenera neposlouchal ani ty co mu chtely podat pomocnou ruku tak ty taky podrazil podrazil.Standa je proste MAGOR a hrozne hloupej.Nazdar bazar.