Ulihrach udělal vítěznou tečku

Jediný bod ztratili čeští tenisté v prvním kole Davisova poháru s Brazílií. Za už rozhodnutého stavu 3:0 pro domácí tým nastoupil na kurt proti Flavio Sarettovi náhradník Jan Vacek. Hned od začátku na něm byla patrná nervozita a první set prohrál hladce 1:6. „Tíhu daviscupového utkání jsem nedokázal setřást, podepsalo se to hlavně na mém servisu,“ konstatoval Vacek. V závěrečné dvouhře Bohdan Ulihrach jasně přehrál Andreho Sa 6:1, 6:2. Ve druhém kole se střetne český tým s obrájci titulu, tenisty Francie. Ti porazili v prvním kole Nizozemsko v poměru 3:1.

Grmela

Bóďa!!!
Fantastickej tenis. Ty returny byly neskutečný... Takhle jsem ho viděl naposledy hrát snad v prvním setu ve finále Indian Wells 1997 proti Changovi. (bohužel jsem neviděl ty výhry předtím se Samprasem, Bjorkmanem a spol.)